
Wiadomości
- 2 lipca 2021
- wyświetleń: 1529
Piątek będzie burzowy, jest ostrzeżenie IMGW
Za nami:
Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW w Krakowie wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami, które dzisiaj mogą wystąpić na południu województwa śląskiego.

- Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć opady deszczu do 20 mm, lokalnie do 30 mm oraz porywy wiatru do 60 km/h, lokalnie 80 km/h - informuje Witold Wiążewski, dyżurny synoptyk IMGW-PIB. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska szacuje się na 70%.
Ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego stopnia przed burzami obowiązuję w piątek, 2 lipca w godzinach od 11.00 do 21 na terenie miasta Bielsko-Biała oraz powiatów bielskiego, cieszyńskiego oraz żywieckiego.
ZOBACZ TAKŻE

Śnieg, lód na drogach i… posypały się kary, a szykują się kolejne

Nowe lodowisko obok Hali Pod Dębowcem póki co tylko w sferze pomysłów

Monitoring będzie, ale mobilny. Wracamy do sprawy parku przy Osiedlu Polskich Skrzydeł

"Szlifują swój kunszt w sekcji komentarzy". Rada Osiedla zaprasza na obrady

Będzie dodatkowy nabór do programu OZE w Bielsku-Białej i Zebrzydowicach
.jpg)
Koleją do Skoczowa po 2027 roku?
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.
