bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 28 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1517

Leżaki reklamowe to świetny sposób na reklamę biznesu

Materiał partnera:

Gadżety i akcesoria reklamowe z logo to doskonały sposób na reklamę Twojego biznesu. Dużym zainteresowaniem przedsiębiorców cieszą się zwykle drobne gadżety takie jak smycze czy kubki, ale oryginalnym sposobem na reklamę w sezonie letnim mogą być leżaki reklamowe. Co ciekawe w leżaki z nadrukiem przez długi czas inwestowały jedynie duże znane marki. Dziś coraz częściej leżaki jako sposób na reklamę, wykorzystują mikroprzedsiębiorcy.

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:


  • Leżaki drewniane- czy klienci zwracają uwagę na nadruki na leżakach?
  • Leżak reklamowy- czy producent leżaków pomoże w doborze odpowiednich materiałów do produkcji leżaków?
  • Czy producent leżaków reklamowych gwarantuje trwałość nadruku na tkaninie swoich leżaków?


Leżaki reklamowe to doskonały sposób na nietypową i oryginalną reklamę Twojego biznesu. Szczególnie jeśli zostaną one wykorzystane przez branżę, która zaopatruje się w wytwarzane przez Twój biznes produkty albo korzysta ze świadczonych przez Twoją firmę usług. Taka reklama, którą bez wątpienia jest leżak reklamowy, pozwala na pokazanie światu Twojej działalności i dotarcie do potencjalnych nowych klientów. Leżaki z nadrukiem przykuwają uwagę konsumentów wszędzie, gdzie zostaną ustawione. Klientom bardzo podobają się nadruki na leżakach. Szczególnie te oryginalne lub humorystyczne.

Leżaki reklamowe- leżaki drewniane jako sposób na reklamę biznesu?



Leżaki drewniane opatrzone logo firmy to oryginalny sposób na reklamę Twoich produktów i usług. Leżaki z drewna bukowego z firmowym logo doskonale nadają się do firmowego kącika, gdzie wypoczywają Twoi pracownicy. Leżaki są też doskonałym sposobem na reklamę u powiązanych z Twoją firmą podmiotów gospodarczych. W przypadku, kiedy jesteś producentem żywności, leżaki reklamowe z własnym nadrukiem idealnie nadadzą się do ogrodu restauracji, która zaopatruje się w Twoje produkty. Leżaki z nadrukiem mogą być dobrym sposobem na reklamę w małej społeczności. Przykuwają uwagę, a jednocześnie mają ważną funkcję użytkową. Na leżakach chętnie wypoczywa większość z nas. Zatem z naszym firmowym nadrukiem leżaki reklamowe będą doskonała formą promocji naszego biznesu.


Leżak reklamowy- kto go dla nas zaprojektuje?



Najlepiej zwrócić się do firmy, która ma duże doświadczenie w produkcji leżaków reklamowych. Producent leżaków wspiera klienta na każdym kroku. Producent leżaków reklamowych wskaże najlepsze rozwiązania. Pomoże wybrać odpowiedni stelaż, doradzi odpowiedni materiał z logo. Zadba o bezpieczeństwo wykonania produktu, jaki ma w swojej ofercie. Najlepiej wybierać reklamowy leżak z wymienną tkaniną lub dwustronnym nadrukiem. Producent leżaków doradzi również czy warto wybrać leżak z dodatkową tkaniną czy wystarczy leżak z logo i pojedynczą tkaniną. Nie bez znaczenia są również specjalne zabezpieczenia oraz to czy leżak posiada trójstopniową regulację. Część klientów wybiera leżak z podłokietnikami dla większej wygody użytkowania. Nie jest to jednak częsta praktyka. Jeśli nie wiesz jaki leżak wybrać, zapytaj producenta o przykładowe realizacje.

Leżaki reklamowe- wykorzystywane w różnych miejscach w wielu branżach



Leżak reklamowy z podłokietnikiem lub bez poza tym, że jest wytrzymały, jest też dobrym sposobem na pokazanie naszego biznesu tam, gdzie ktoś się tego zupełnie nie spodziewa. Leżaki plażowe i z nadrukiem to leżaki reklamowe, które na stałe zagościły już nie tylko w nadmorskich miejscowościach, ale także w dużych miastach, gdzie wykorzystywane są w najróżniejszy sposób. Leżaki reklamowe w pełnym kolorze lub w oryginalne wzory sprawdzą się świetnie w miejscach takich jak foodtruck park, gdzie potrawy serwowane są z samochodów-knajpek. Poza tym leżaki sprawdzą się także jako dodatkowe miejsce do siedzenia, obok hoteli z małym ogródkiem, budki z lodami czy jedzeniem typu fastfood. Dużo leżaków o charakterze reklamowym znajdziemy również w restauracjach usytuowanych po części na świeżym powietrzu.