Wiadomości

  • 23 września 2012
  • 17 października 2012
  • wyświetleń: 3279

Spektakl "Andropauza 2"

Za nami:

17 października (środa) Bielskie Centrum Kultury, zaprasza na drugą część spektaklu "Andropauza". Spektakl w reżyserii Macieja Damięckiego.

spektakl andropauza2


Pierwsza część spektaklu - „Andropauza - męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium” została zagrana w ciągu dwóch sezonów ponad 500 razy.

"Andropauza 2", to nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy - członków kultowej formacji tanecznej „Andropauza Dance”. Czy ich przyjaźń przetrwa próbę…sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica - różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami?

Przedstawienie w gwiazdorskiej obsadzie.

Początek spektaklu o godzinie 18.00. Bilety w cenie 75 zł.

----------

Konkurs: Zaproszenie otrzyma pierwsza osoba, które na adres rozrywka@bielsko.info prześle prawidłową odpowiedź na pytanie:

Kto jest reżyserem spektaklu "Andropauza 2"?

Poza odpowiedzią w mailu należy podać swoje imię i nazwisko. Zdobywca zaproszenia o wygranej zostanie poinformowany mailowo

Dziękujemy za udział. Konkurs został zakończony.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj