Wiadomości

  • 25 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1568

W piątek 133 nowe zakażenia koronawirusem, zmarło 36 osób

W piątek przed południem Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze dane na temat sytuacji epidemicznej w Polsce. Poinformowano o 133 nowych i potwierdzonych zakażeniach koronawirusem, z czego 11 w województwie śląskim. Zmarło kolejnych 36 osób.

Raport Ministerstwa Zdrowia z 25 czerwca


Mamy 133 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem z województw: wielkopolskiego 29, lubelskiego 13, śląskiego 11, łódzkiego 10, małopolskiego 9, mazowieckiego 8, świętokrzyskiego 8, dolnośląskiego 7, pomorskiego 7, zachodniopomorskiego 7, warmińsko-mazurskiego 6, opolskiego 5, podkarpackiego 5, podlaskiego 3, lubuskiego 1, kujawsko-pomorskiego 0. 4 zakażenia to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu COVID-19 zmarło 6 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 30 osób.

Liczba zakażonych koronawirusem: 2 879 470/ 74 953 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń i zgonów od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń lub zgonów.

Jednocześnie zachęcamy do korzystania ze strony internetowej http://www.gov.pl/raport-zakazen, prezentującej codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych.


mp / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj