bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 czerwca 2021
  • 23 czerwca 2021
  • wyświetleń: 3130

[FOTO] Wyjątkowi turyści zdobyli Dębowiec, Szyndzielnię i Klimczok

70 osób wzięło udział w wyjątkowej wyprawie, która odbyła się w minioną sobotę, 19 czerwca. Nosiła ona nazwę "Z niepełnosprawnością na szczyt" i byłą możliwa dzięki NPO "Jonatan". Była to już trzecia odsłona akcji.

Reklama

Wyjątkowi turyści zdobyli Dębowiec, Szyndzielnię i Klimczok - 19.06.2021 · fot. Grupa Beskidzka GOPR


W wyprawie wzięli udział m.in. ratownicy Grupy Beskidzkiej GOPR. - Na Klimczok (po drodze zdobywając Dębowiec i Szyndzielnię) dotarli wyjątkowi turyści - dzieciaki zmagające się z różnego rodzaju niepełnosprawnościami, ich nauczyciele, opiekunowie, rodzice i przyjaciele. Wszyscy wspólnymi siłami pokazaliśmy, że góry są dla każdego! - podkreślają goprowcy.

- Cieszymy się, że z roku na rok nasza akcja przyciąga coraz więcej osób. Zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach każdego, kto nie miał jeszcze okazji zdobywać z nami szczytów. Gwarantujemy, że w trakcie wycieczki każdy jej uczestnik poczuje doskonałą atmosferę bez względu na pogodę (która w tym roku była wybitna!), a po niej - uczucie głębokiej satysfakcji - komentują NPO "Jonatan".

Loading...

mp / bielsko.info

źródło: GOPR Beskidy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.