bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 czerwca 2021
  • wyświetleń: 7833

"Górale" powrócili do treningów. Kiedy powrócą na ligowe boiska?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

W poniedziałek, 7 czerwca piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała powrócili do treningów. Wiemy również, kiedy "Górale" powinni powrócić na ligowe boiska w nowym sezonie Fortuna 1. Ligi.

PocztowkazBielska,Bielsko,BielskoBiała,PocztowkazBielska,StadionMiejski,fotodnia,instagram
"Górale" powrócili do treningów. Kiedy powrócą na ligowe boiska? · fot. @bbdron


Pierwsze zajęcia odbyły się w bazie w Dankowicach pod okiem trenerów Dariusza Kołodzieja i Adriana Oleckiego - Do czasu ogłoszenia nowego szkoleniowca, który obejmie zespół, ci trenerzy będą prowadzili zajęcia treningowe - mówi Łukasz Piworowicz, dyrektor sportowy klubu.

W treningu wzięli udział wszyscy zawodnicy znajdujący się w kadrze Górali oprócz Petera Wilsona, który wyjechał na zgrupowanie reprezentacji Liberii, oraz Jakuba Bierońskiego, który otrzymał dłuższy urlop ze względu na udział w zgrupowaniu kadry do lat 19 (31.05-3.06 w Gniewinie). Z Milanem Rundiciem klub zawarł porozumienie, na mocy którego zawodnik został zwolniony z uczestnictwa w zajęciach, ponadto dwóch zawodników znajduje się na kwarantannie i nie mogło wziąć udziału w treningu.

Rozgrywki Fortuna 1 Ligi rozpoczną się na przełomie lipca i sierpnia. Podstawowy termin pierwszej kolejki został wyznaczony na 31 lipca (w planie ramowym wyznacza się mecze na soboty ew. środy). Ostatnią, 34. kolejkę kluby pierwszoligowe rozegrają 21 maja. Przerwa zimowa potrwa od 4 grudnia (20 kolejka) do 26 lutego. W rozgrywkach Pucharu Polski Górale rozpoczną udział od drugiej rundy czyli 1/32 finału, którą zaplanowano na 22 września.

mp / bielsko.info
źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj