bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1360

Prestiżowa gala MMA Celtic Gladiator wraca do hali pod Dębowcem

Prestiżowa gala sportów walki federacji Celtic Gladiator powraca do Bielska-Białej. Fighterów w akcji będzie można zobaczyć na żywo z perspektywy trybun hali pod Dębowcem już w sobotę 26 czerwca.

Prestiżowa gala MMA Celtic Gladiator wraca do Hali pod Dębowcem
Prestiżowa gala MMA Celtic Gladiator wraca do hali pod Dębowcem · fot. Materiały prasowe


Premierowa edycja walk MMA w bielskiej hali pod Dębowcem odbyła się latem 2019 roku. Gala spotkała się wówczas z dużym zainteresowaniem, a blisko 1,5 tys. kibiców zasiadło na trybunach, by dopingować fighterów. - Możliwość zaprezentowania się przed tak liczną publiką wspierającą nas była fajnym przeżyciem - zgodnie twierdzili reprezentanci Daas Berserkers Team Bielsko-Biała, którzy uraczyli fanów sportów walki trzymającymi w napięciu pojedynkami.

Również na kolejny rok wydarzenie zostało zaplanowane, lecz na przeszkodzie w jego przeprowadzeniu stanęła pandemia. - Logistycznie organizacja gali, która ma międzynarodowy wymiar była bardzo trudna. Nie pozwalały też na to wprowadzone restrykcje. Ale nie zaniechaliśmy tego pomysłu, aby do Bielska-Białej wrócić - zauważa Albert Jarzębak, prezes federacji Celtic Gladiator.

Święto sportów walki powróci do Bielska-Białej już w sobotę 26 czerwca. W kwestii organizacji gali federacja zawarła stosowne porozumienie z miastem, to oznacza, że Celtic Gladiator w odsłonie nr 29. zagości pod Dębowcem. - Kartę walk mamy w znacznym stopniu już skompletowaną. Podstawą było to, aby zapewnić kibicom jak największą dawkę emocji i rywalizacji na wysokim poziomie. Systematycznie będziemy ogłaszać kolejne nazwiska zawodników, którzy powalczą na czerwcowej gali - mówi prezes Jarzębak.

Wiadomo już, że ponownie pojedynki stoczą „u siebie” reprezentanci wspomnianego bielskiego klubu - Paweł Szumlas, Remigiusz Rzemieniewski, Gabriel Goch, Adrian Grzelak i Radosław Tarnawa. W Bielsku-Białej powalczą również m.in. fighterzy Arrachion Olsztyn i Silesian Katowice.

Samym początkiem czerwca ruszy sprzedaż wejściówek na galę w Bielsku-Białej. Szczegóły dostępne będą na stronie www.celticgladiator.com oraz profilu federacji na Facebooku.

mp / bielsko.info, źródło: Materiały prasowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.