bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 czerwca 2021
  • wyświetleń: 2905

Bielskie Centrum Handlowe "Gemini Park" znów pełne rozrywki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Po 279 dniach w centrach Gemini Park Tychy i Bielsko-Biała pełną działalność wznowiły lokale gastronomiczne. W Bielsku-Białej wróciło natomiast kino.

Reklama

Bielskie Centrum Handlowe "Gemini" Park znów pełne rozrywki
Bielskie Centrum Handlowe "Gemini Park" znów pełne rozrywki · fot. Gemini Park Bielsko-Biała


Rozrywka i gastronomia ma za sobą trwający blisko 7 miesięcy lockdown. Od piątku znów można zjeść w restauracji, wybrać się na seans do kina, a także ćwiczyć w fitness clubie. Także w centrach Gemini Park w województwie śląskim, oferta spędzania czasu wolnego znów jest dostępna.

W Gemini Park Bielsko-Biała restauracje ponownie działają w pełni. Otwarte są lokale chociażby KFC, McDonald’s, Pizza Hut, Olimp, Makarun, Silver Dragon, Döner Kebab, Salad Fantasy, Sushi Samuraj, Costa Coffee, Lodomania, Grycan czy Cukiernia Sowa. Przez ostatnie miesiące miejsca te lokale prowadziły sprzedaż wyłącznie na wynos i z dowozem.

- Lokale gastronomiczne znów są w pełni otwarte. Działają zarówno restauracje rozlokowane wokół strefy food court, jak również trzy mające własne strefy stolikowe w naszej przestrzeni wypoczynkowej położonej na parterze tj. Grycan, Cukiernia Sowa i Costa Coffee - informuje Marcin Ochmański, dyrektor ds. marketingu i PR Gemini Park Bielsko-Biała.

- Oprócz przestrzeni stolikowej wewnątrz centrum, do dyspozycji klientów oddaliśmy także klimatyczny ogródek na świeżym powietrzu. Miejsce to wypełniliśmy meblami z palet, wygodnymi leżakami, a także stolikami. Dzięki temu powstała zupełnie nowa, plenerowa strefa food court dla ponad 60 osób - dodaje.

Wszystkie lokale, a także strefy działają w reżimie sanitarnym. W bezpiecznych warunkach wróciło także w Bielsku-Biała Cinema City. 10-salowe kino, największe w mieście, otworzyło się z całą serią premier. W polockdownowym repertuarze można znaleźć takie nowości filmowe jak m.in. „Cruellę”, „Tom i Jerry”, „Mortal Combat”, „Małe rzeczy”, czy zdobywców tegorocznych Oscarów Oscara - „Nomadland” i „Co w duszy gra”.

Działalność w Bielsku-Białej wznowił także mający ponad 10 tys. m kw. park rozrywkowo-rekreacyjny „W DECHE!”, a także Park Linowy. W obu dla klientów znów są dostępne wszystkie atrakcje, w tym arena trampolin, tory do kręgli, stoły kreatywne z grami zręcznościowymi, 12-metrowy goryl z 2 zjeżdżalniami czy tor wodny.

Oprócz tego w galerii otwarto właśnie „Wystawę Pająków i Skorpionów”. Na ponad 700 metrach kwadratowych, w ponad 50 terrariach można znaleźć niezwykłe okazy m.in. czarną wdowę, ptaszniki, wije czy skorpiony.

- Rozrywka wraca do Gemini Park Bielsko-Biała i nie brakuje atrakcji. Kino znów gra nowości, a park „W DECHE!” zapełnia się dziećmi. Centrum wraca także do wydarzeń. Oznacza to, że w galerii znów można nie tylko zrobić zakupy, ale także spędzić ciekawie czas wolny, wybierając się do restauracji, na kawę, do kina czy na przechadzkę w koronach drzew do Parku Linowego. To moment, na który czekaliśmy ponad 7 miesięcy - mówi Marcin Ochmański.

mp / bielsko.info

źródło: Gemini Park

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj