bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 czerwca 2021
  • wyświetleń: 2600

[FOTO] Srebrna Odznaka Honorowa dla instruktorki DK w Olszówce

Instruktorka Domu Kultury w Olszówce, Krystyna Popławska, została wyróżniona Srebrną Odznaka Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego.

Reklama

[FOTO] Srebrna Odznaka Honorowa dla instruktorki DK w Olszówce - 31.05.2021 · fot. DK w Olszówce


W ostatni dzień maja, w Domu Kultury w Olszówce, odbyła się uroczystość wręczenia przez radną Sejmiku Wojewódzkiego Ewę Żak Srebrnej Odznaki Honorowej za Zasługi dla Województwa Śląskiego Krystynie Popławskiej. Podczas uroczystości gratulacje, kwiaty i życzenia złożyli zastępca prezydenta Bielska-Białej Adam Ruśniak oraz naczelnik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego Przemysław Smyczek. Młodzi aktorzy, po raz ostatni w tym sezonie artystycznym, zaprezentowali jubileuszowe przestawienie "Tygrys Pietrek", po czym otrzymali od dyrektora Miejskiego Domu Kultury Zbigniew Hendzla i kierowniczki DK w Olszówce Małgorzaty Motyki-Madej, okolicznościowe dyplomy i słodkie upominki z życzeniami udanych wakacji.

mp / bielsko.info

źródło: Dom Kultury w Olszówce

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.