bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 czerwca 2021
  • 3 czerwca 2021
  • wyświetleń: 3819

BBOSiR zaprasza na kolejną edycję akcji "Lato w mieście na sportowo"

Już pod koniec czerwca Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji zainauguruje akcję "Lato w mieście na sportowo 2021". Zostanie ona rozpoczęta biegiem górskim w stylu anglosaskim KaRunBa na dystansie 10 i 20 kilometrów. Dodatkową atrakcją będą biegi dedykowane dzieciom i młodzieży. Impreza odbędzie się w niedzielę 27 czerwca na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej (ul. Karbowa 26).

Reklama

stadion, młyńska, górka, bbosir
BBOSiR zaprasza na kolejną edycję akcji "Lato w mieście na sportowo" · fot. bielsko.info


W dalszym programie przewidziano warsztaty samoobrony dla dziewcząt i kobiet z Feniks Bielsko-Biała oraz warsztaty tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży. Tradycyjnie już odbędą się zajęcia rolkarskie, które cieszą się ogromnym powodzeniem. Nie zabraknie również longboardu.

Na bielskim Orliku najmłodsi adepci piłki nożnej pod okiem instruktorów będą mogli podnosić swoje umiejętności. Pracownicy strzelnicy sportowej Strzelnica Bielsko-Biała Gun Club pogłębią wiedzę dotyczącą strzelectwa.

W ramach cyklu zawodów sportowo-rekreacyjnych BBOSiR przygotował turnieje piłki nożnej i tenisa stołowego w różnych kategoriach wiekowych. Wakacje to również duże imprezy plenerowe. W czasie akcji "Lato w mieście na sportowo 2021" odbędzie się turniej siatkówki plażowej "PlażaBB", a na bielskim Orliku będzie miała miejsce kolejna odsłona Maratonu Zumba dla Amazonek.

W sierpniu czeka nas ogromna impreza biegowa, która na stałe zagościła w Bielsku-Białej - "Bieg Zbója".

Na przełomie sierpnia i września obchodzić będziemy 70-lecia Bielska-Białej, które naszpikowane będzie różnymi wydarzeniami sportowymi. Zorganizowane zostaną turnieje piłki nożnej dla dzieci, młodzieży, drużyn amatorskich seniorów oraz Otwarte Mistrzostwa Bielska-Białej oldbojów. O puchar "70-lecia Bielska-Białej" przy stołach do tenisa powalczą radni i samorządowcy, turniej dla seniorek i seniorów zorganizuje Beskidzkie Integracyjne Stowarzyszenie Tenisa Stołowego. Na mityng lekkoatletyczny zaprosi KS Sprint Bielsko-Biała. Rekord świata na 70 metrów będziemy pobijać na bielskim "Orliku" a także podejmiemy Wyzwanie Dębowiec - wybiegi na stok narciarski.

Ostatnim akcentem kalendarzowego lata będzie kolejna edycja Charytatywnego Turnieju Piłki Ręcznej Plażowej. Informacje na bieżąco o planowanych imprezach można znaleźć na www.bbosir.bielsko.pl.

mp / bielsko.info

źródło: BBOSiR Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.