bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 maja 2021
  • wyświetleń: 3053

[FOTO] Pasażerowie wybrali kolor tapicerki dla autobusów MZK

Pasażerowie wybrali. Zakończyła się internetowa ankieta dotycząca wzoru tkaniny obiciowej siedzeń dla nowych autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej. Swój głos oddało w niej 3748 osób.

Pasażerowie wybrali kolor tapicerki dla autobusów MZK · fot. MZK Bielsko-Biała


Najbardziej mieszkańcom spodobała się propozycja numer 3 w zbliżonej kolorystyce do obecnej. W ankiecie wybrało ją 1613 osób, co stanowi 43% wszystkich głosów. Niewiele mniej, bo 1531 głosów (40,8%), zyskał szary materiał numer 4.

Zwycięska tapicerka zostanie wykorzystana w nowych autobusach, które do Bielska-Białej trafią pod koniec tego roku. Będzie stosowana również przy późniejszych inwestycjach. Tkanina składa się z 70% z włókna syntetycznego (poliester) oraz w 30% z włókna naturalnego (wełna dziewicza) i została opracowana specjalnie dla segmentu autobusów i autokarów. Spełnia najwyższe wymagania w zakresie trwałości, odporności na zabrudzenia oraz ogniotrwałości.

mp / bielsko.info
źródło: MZK Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.