bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 31 maja 2021
  • wyświetleń: 712

Weekend w SPA w Borach Tucholskich

Materiał partnera:

Każdy człowiek potrzebuje od czasu do czasu chwili tylko dla siebie. Odpoczynek jest istotną częścią życia. Dzięki niemu możliwe jest zrelaksowanie się, oderwanie myśli od problemów czy obowiązków. W dzisiejszym zabieganym świecie nie można zapominać o przerwach, które dostarczają energię do podejmowania nowych wyzwań i efektywnego działania.

Weekend w SPA w Borach Tucholskich


Odpoczynek w SPAIle ludzi jest na świecie, tyle samo pomysłów i sposobów na odpoczynek. Bardzo popularnym i skutecznym jest weekend w spa. Nie trzeba bowiem długich wakacji, aby odstresować się i zregenerować. Takie wyjazdy są dobre zarówno dla ciała jak i umysłu. Pełen relaks jest możliwy, dzięki ofercie relaksujących i odżywczych zabiegów. Wyjazdy weekendowe w spa warto realizować w miejscach, w których pracują doświadczeni specjaliści, a oferta jest szeroka i atrakcyjna cenowo. Przykładem takiego miejsca jest Hanza Pałac w Rulewie, a z pakietami możesz zapoznać się klikając tutaj.

Weekend w SPA w Borach Tucholskich


Dzięki takim miejscom możliwa jest pełna regeneracja w zaledwie tydzień. Oferta idealna powinna być przystępna cenowo, ciekawa i oczywiście szeroka. To wszystko sprawia, że pobyt w spa jest przyjemny i efektywny.

Hanza Pałac w Rulewie posiada wiele ciekawych możliwości, na przykład:

Pakiet regeneracyjny, z którym możesz zapoznać się klikając w link: https://hanzapalac.pl/28/o,33/oferty_specjalne/regeneracja_w_spa_-_pakiet - wybierając tę opcję zyskujesz nieograniczony dostęp do strefy wellness & SPA, miejsce parkingowe z możliwością ładowania samochodu elektrycznego, dwa noclegi i relaks dla całego ciała. W jego skład wchodzi wyżywienie w formie bufetu, zabiegi dla dwóch osób. Jest możliwość skorzystania z odżywczego peelingu, wykonanego z naturalnych i aromatycznych składników, masaże całego ciała, dzięki którym pozbędziesz się napięcia i bólu. Dla żądnych dodatkowych atrakcji jest park linowy, lasy Borów Tucholskich, spływy kajakowe czy obszerny park w którym można wypocząć. Dodatkowe atrakcje są płatne. To doskonała opcja na weekendowe spa regenerujące.
Kuracyjny leczniczy pakiet, z którego ofertą bliżej zapoznasz się pod linkiem: https://hanzapalac.pl/28/o,39/oferty_specjalne/kuracyjny_leczniczy_pakiet_spa_-_zabiegi_zdrowotne_i_relaksacyjne - wykupując ten pakiet również zyskujesz dostęp do strefy wellness & SPA oraz dwa noclegi i zabiegi dla dwóch osób, a także dostęp do parkingu, wyżywienie. Dodatkowo pojawia się opcja skorzystania z atrakcyjnych zajęć sportowych, takich jak zajęcia na świeżym powietrzu, wodny aerobik czy nordic walking. W zakresie zabiegów możesz skorzystać z okładów, masażów leczniczych pleców, peelingów i masażów różnych części ciała. Dodatkowo płatne atrakcje są takie same, jak w przypadku wcześniej opisywanego pakietu.

Weekend w SPA w Borach Tucholskich


CenyZ pewnością warto wybrać się na weekend w spa. Cena takiego wyjazdu nie musi być wysoka, jednak koszty różnią się z uwagi na kilka czynników. Cena pakietu regeneracyjnego w Pałacu Hanza w Rulewie wynosi jedynie 910 zł za osobę, a pakietu leczniczego 1370 zł. Warto również wykorzystać ofertę, jaką jest weekend w spa dla dwojga. Ceny także w tym przypadku nie są wysokie, jeśli mowa o Pałacu Hanza. Cena pakietu leczniczego wynosi 1145 zł za osobę, pakietu regeneracyjnego 1820 zł za dwie osoby.Zdrowie i komfort są bardzo ważne, aby móc efektywnie działać. Dlatego również odpoczynek jest niezbędny, a miejsca takie jak spa są wprost idealne, aby zrelaksować zarówno ciało jak i umysł. Nie trzeba wyjeżdzać na kilka dni, weekend w zupełności wystarczy aby w pełni się odprężyć i powrócić do rzeczywistości z pokładami nowej, pozytywnej energii. Dodatkowym atutem takich pobytów jest to, iż dzięki oferowanym zabiegom można pozbyć się dolegliwości bólowych w różnych częściach ciała.

Weekend w SPA w Borach Tucholskich


PodsumowanieKażdy potrzebuje dawki odpoczynku i regeneracji. Dobrą i szybką opcją jest pobyt weekendowy w spa, na który można wybrać się w pojedynkę, z drugą połową albo z bliskimi. To uczta dla ciała i umysłu, a dzięki bogatej ofercie już w dwa dni można pozbyć się dolegliwości bólowych i efektywnie odpocząć. Takich miejsc jest w Polsce wiele, trzeba jednak wybrać dobrą ofertę. Dzięki temu zyskujesz pewność, iż usługi zostaną wykonane na najwyższym poziomie. Warto skorzystać z oferty Pałacu Hanza w Rulewie, który posiada doświadczonych pracowników i możliwości odpoczynku i pełnego relaksu.