bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 maja 2021
  • 29 maja 2021
  • wyświetleń: 2796

Charytatywny Hawajski Dzień Dziecka przy Gemini Parku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Za nami:

Darmowe atrakcje dla najmłodszych przygotowano w tym roku na terenie parku linowego przy centrum handlowym Gemini Park w Bielsku-Białej. Dzień Dziecka rusza tam już w sobotę, 29 maja o godzinie 12.00! Podczas wydarzenia odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz potrzebujących dzieci.

Reklama

Dzień Dziecka w parku linowym przy Gemini Parku
Szykuje się Dzień Dziecka w parku linowym przy Gemini Parku! · fot. materiały prasowe / powiat bielski


Charytatywny Hawajski Dzień Dziecka będzie wydarzeniem wyjątkowym z wielu powodów. Atrakcje w parku linowym przy centrum handlowym Gemini Park w Bielsku-Białej dostępne będą całkowicie bezpłatnie dla wszystkich chętnych od godziny 12.00.

Najmłodsi, a więc dzieci w wieku do 5 lat zostaną zaproszeni do Strefy Eco Maluszka, gdzie skorzystają z zawsze popularnego malowania buziek, dających satysfakcję warsztatów tworzenia hawajskich łańcuchów oraz innych animacji nastawionych na aktywność.

Dla dzieci nieco starszych przygotowany będzie tor przeszkód - fascynujący i wymagający, którego pokonanie każdemu z uczestników zagwarantuje sporą dawkę adrenaliny i radości. Będą także nagrody, w formie okolicznościowego medalu, ale nie tylko, bo i niespodzianek będzie tego dnia pod dostatkiem.

hawajski dzień dziecka


- Chcemy, aby poprzez czas spędzony w miejscu naprawdę urokliwym, był to dla dzieci niezapomniany dzień ich święta. Będzie kolorowo, wesoło i ciekawie, a przede wszystkim aktywnie, bo wszechstronny rozwój poprzez sport jako drogi do sukcesu jest nam szczególnie bliski - mówi Maria Bogunia, prezes Fundacji Imperium Sportu, która organizuje kolejne już przedsięwzięcie z myślą o dzieciach.

A rodzice? I o nich organizator nie zapomniał. - Ci, którzy zdecydują się przyprowadzić swoje pociechy będą mogli albo wcielić się w rolę kibiców, albo też wypocząć i zrelaksować się w naszych strefach. Dzieci w tym czasie na pewno nie będą się nudziły - zapewnia Maria Bogunia.

Odpoczynek dla rodziców możliwy będzie w strefie relaksu, gdzie znajdą się wygodne leżaki, a chętni będą mogli wzbogacić wiedzę i skorzystać z usług podczas warsztatów ze specjalistkami w dziedzinie fizjoterapii i kosmetologii.

I na tym jednak nie koniec. Na scenie trwać będą przez kilka godzin występy - o muzykę z gatunku „dla każdego” zadba zespół „Włóczykije”, a zaciekawienie wzbudzą niewątpliwie widowiskowe pokazy taneczne szkoły DANCE#LOVEit. Fotobudka umożliwi wykonywanie rozmaitych zdjęć, uczestników rozbawiać będą z kolei przyjazne klauny. Wszystko to, włącznie z dostępną w trakcie eventu strefą żywienia, bezpiecznie i z zachowaniem obowiązującego w dniu wydarzenia reżimu sanitarnego.

Warto podkreślić, że Charytatywny Hawajski Dzień Dziecka to kolejna impreza Fundacji Imperium Sportu, w której aktywne spędzanie czasu ma znaczenie kluczowe. Na stałe w kalendarz wydarzeń z myślą o dzieciach wpisały się już m.in. projekty „Bielska10”, „Super Paka Dla Dzieciaka” czy „Aktywna rodzina”.

Każdorazowo bielska Fundacja, która ma pod swoją codzienną opieką 68 dzieci w różnym wieku, zebrane środki przeznacza w całości na szczytne cele. Nie inaczej będzie tym razem, bo podopieczni Fundacji przyjmować będą dobrowolne datki.

- W okresie pandemii obserwujemy wśród dzieci problemy, które przejawiają się choćby społecznym wycofaniem. Potrzeby zapewnienia dzieciom pomocy psychologicznej są więc olbrzymie i na takie nasze wsparcie będą mogły liczyć - dodaje Maria Bogunia.

ar / bielsko.info

źródło: Powiat Bielski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj