bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 maja 2021
  • 25 maja 2021
  • wyświetleń: 13937

[FOTO, WIDEO] Młoda kobieta na podwójnym gazie dachowała Golfem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę przy ul. Słowackiego w Bielsku-Białej. Młoda kobieta kierująca Volkswagenem Golfem uderzyła w zaparkowane na chodniku pojazdy marki Mercedes i Audi. Uderzenie było na tyle mocne, że Volkswagen skończył podróż na dachu. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Kolizja na ul. Słowackiego - 23.05.2021 · fot. nadesłane przez czytelnika / Bielskie Drogi


Pojazdem kierowała 24-letnia mieszkanka Bielska-Białej. W jej organizmie buzowało 1,7 promila alkoholu. Nikomu nic się nie stało. Policjanci nie mogli zabrać prawa jazdy sprawczyni zdarzenia, bowiem ta wcale go nie posiadała. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Na naszą skrzynkę redakcyjną, poprzez "Wyślij info", od jednego z naszych czytelników otrzymaliśmy nagranie z monitoringu pokazujące moment zdarzenia.To nie była spokojna noc. Do zdarzenia drogowego doszło także na ul. Partyzantów, gdzie kobieta kierująca samochodem marki BMW wpadła w poślizg i uderzyła w prawidłowo jadące Audi. Do szpitala trafiła jedna osoba, której obrażenia szczęśliwie okazały się powierzchowne. Policjanci, których spotkaliśmy na jednej z nocnych interwencji przyznali, że to bardzo niespokojna noc. "Nie pamiętam takiej ilości interwencji podczas jednej służby, a pracuję kilka dobrych lat. Od awantur domowych, przez pobicia, burdy i dewastacje kończąc na pijanych kierowcach. Widać, że epidemia się kończy i ludzie są głodni rozrywki. Ktoś musi jednak pracować żeby inni mogli balować" - mówił wyraźnie zmartwiony funkcjonariusz.

mp, sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj