Reklama

Wiadomości

  • 21 maja 2021
  • 23 maja 2021
  • wyświetleń: 5178

[WIDEO] Mamy z Podbeskidzia biorą udział w niezwykłym konkursie

21 kobiet z Podbeskidzia, wraz ze swoimi maluchami wzięły udział w projekcie IMAsivo 2021. Jest to coroczny meksykański konkurs, bardzo popularny w Ameryce Południowej, który w tym roku obrał formę online - dzięki temu mogą w nim wziąć udział kobiety z Polski.W tym roku, ze względu na pandemię, zmieniono nieco zasady i IMAsivo nie jest konkursem, a po prostu wydarzeniem, pokazującym, że pomimo pandemii, kobiety-matki z całego świata działają i jednoczą się, tańcząc z dziećmi w chustach lub nosidłach. Zmiana zasad nie ostudziła zapału i do akcji zgłosiły się 133 zespoły z całego świata, przygotowując się do wspólnej choreografii.

Roztańczone mamy z Podbeskidzia
Mamy z Podbeskidzia biorą udział w niezwykłym konkursie


Drużyna z naszego regionu, a właściwie Tribu (czyli w wolnym tłumaczeniu Wioska Kobiet) Chustotańce, działa przy Bielskim Centrum Kultury pod okiem instruktorki tańców latynoskich Kamili Klimont.
Zespół z Bielska Białej oraz Zabrza w 2019 roku zajął 3. miejsce w konkursie.

Loading...

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.