bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 maja 2021
  • 23 maja 2021
  • wyświetleń: 13706

[WIDEO, FOTO] Rafał Trzaskowski w Banialuce. Młodych jak na lekarstwo

Rafał Trzaskowski w sobotę przed południem spotkał się z bielszczanami w Teatrze Banialuka. Prezydent Warszawy przyjechał do Bielska-Białej promować swój nowy projekt Campus Polska Przyszłości.

Reklama

Rafał Trzaskowski w Bielsku-Białej - 22.05.2021 · fot. bielsko.info


- Campus Polska Przyszłości to przestrzeń dialogu i spotkań stworzona dla aktywnych, młodych ludzi chcących mieć wpływ na przyszłość swojego kraju. Dzięki niej rozwiniesz skrzydła i przełożysz pomysły na działania - czytamy na stronie projektu, który firmuje swoim nazwiskiem prezydent stolicy Rafał Trzaskowski.

Z młodymi, których tego dnia w Teatrze Lalek Banialuka było zdecydowanie mniej, niż osób dojrzałych, Rafał Trzaskowski rozmawiał m.in. o edukacji obywatelskiej, rozdziale kościoła i państwa, tolerancji i ekologii.

W czasie spotkania przed teatrem zebrała się grupa przeciwników budowy spalarni. Do protestujących wyszedł prezydent Jarosław Klimaszewski. Więcej o pikiecie pisaliśmy w artykule "Niespodziewana pikieta przeciwników budowy spalarni".

Loading...

ab, ar, mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.