Wiadomości

  • 20 maja 2021
  • 6 czerwca 2021
  • wyświetleń: 2437

Superwirtuozi w BCK powracają! Koncert o naszym mieście

Za nami:

Na popularny i bardzo lubiany przez dzieci poranek muzyczny dla najmłodszych z cyklu SuperWirtuozi BCK zaprasza ponownie już 6 czerwca o godzinie 11.00.

superwirtuozi
Superwirtuozi w BCK powracają! · fot. BCK/ materiały prasowe


Tym razem SuperWirtuozi oraz Maciej Cisovsky i Michał Misza Czorny zaprezentują program poświęcony Bielsku-Białej zatytułowany "Moja mała ojczyzna". 

Nasi muzyczni bohaterowie kolejny raz stają przed pełnym przygód wyzwaniem. Pan Fałsz wymyśla kolejne podstępne odmiany FałszoWirusa, nie daje za wygraną: Hania M. wraz ze swoimi koleżkami z epoki klasycyzmu (Wolfgang Amadeusz Mozart, Joseph Haydn i Ludvig van Beethoven) szuka ratunku w innej czasoprzestrzeni. Przygodom towarzyszy atmosfera najpiękniejszych zakątków rodzinnego miasta Hani M. Jak tym razem zakończy się misja Hani? Odpowiedź na to pytanie i cała gama muzycznych wrażeń, czekają na Was już 21 marca 2021 roku o godzinie 11:00 w Bielskim Centrum Kultury.

ar / bielsko.info

źródło: Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj