bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 maja 2021
  • wyświetleń: 4297

Wapienica: Mobilna kamera zapewni bezpieczeństwo wzdłuż deptaku

W rejonie ciągu pieszo-rowerowego wzdłuż rzeki Wapienica została zainstalowana mobilna kamera miejskiego monitoringu. Urządzenie zostało ulokowane w tym rejonie Bielska-Białej ze względu na sygnały dotyczące przypadków zakłócania ładu i porządku publicznego.

Wapienica: Mobilna kamera zapewni bezpieczeństwo wzdłuż deptaku
Wapienica: Mobilna kamera zapewni bezpieczeństwo wzdłuż deptaku · fot. Straż miejska w Bielsku-Białej


Przypomnijmy, jak informowaliśmy w listopadzie zeszłego roku w tym artykule, interpelację w sprawie poprawienia bezpieczeństwa w rejonie ścieżki pieszo-rowerowej wzdłuż rzeki Wapienica skierował do bielskiego Urzędu Miejskiego radny Konrad Łoś. Przedstawiciel bielszczan zaproponował wtedy, by zamontować w tym rejonie monitoring.

Jak informuje bielska straż miejska, mobilna kamera została zainstalowana w rejonie ciągu pieszo-rowerowego biegnącego wzdłuż rzeki Wapienica. - Mobilna kamera umieszczona została w tym rejonie miasta z uwagi na sygnały dotyczące przypadków zakłócania ładu i porządku publicznego. Obraz z kamery przesyłany jest do Komendy Straży Miejskiej w Bielsku-Białej, gdzie operatorzy prowadzą obserwację i w razie potrzeby na miejsce kierowany jest patrol SM - informuje straż miejska w Bielsku-Białej.

mp / bielsko.info
źródło: Straż Miejska Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.