bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 15 maja 2021
  • wyświetleń: 1317

Podbeskidzie Bielsko-Biała walczy o utrzymanie. Ostatnim rywalem Legia Warszawa. Bukmacher BetX wskazał faworyta

Materiał partnera:

Podbeskidzie Bielsko-Biała przed ostatnią kolejką sezonu Ekstraklasy jest na ostatnim miejscu w tabeli. Jednak Górale nadal mogą jeszcze utrzymać się w lidze. Rywalem Podbeskidzia w meczu kończącym sezon będzie Mistrz Polski, Legia Warszawa. Bukmacherzy nie dają drużynie z Bielska-Białej dużych szans na utrzymanie, ale póki piłka w grze trzeba walczyć. Prezentujemy kursy na ten mecz wystawione przez bukmachera BetX.

stadion, młyńska, górka, bbosir
fot. bielsko.info


Przed ostatnią kolejką sezonu 2020/2021 Podbeskidzie Bielsko-Biała zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Górale mają trzy punkty straty do Stali Mielec. Kalkulacja jest zatem niezwykle prosta. Jeśli Podbeskidzie ma utrzymać się w Ekstraklasie, to musi ograć Legię Warszawa i liczyć na porażkę Stali Mielec w meczu ze Śląskiem Wrocław.

Bukmacherzy nie dają temu rozwiązaniu zbyt dużych szans powodzenia. Można nawet powiedzieć, że utrzymanie Podbeskidzia byłoby sensacją. Bukmacher BetX przygotował kursy na zdarzenie pozwalające typować ostatnie miejsce w Ekstraklasie na koniec rozgrywek. Kursy przed 30. kolejką? Miażdżące dla Górali. Na to, że właśnie Podbeskidzie Bielsko-Biała będzie ostatnim zespołem w tabeli kurs wystawiony przez bukmachera BetX wynosi 1.02. Stal Mielec w tym przypadku jest w o wiele bardziej komfortowej sytuacji zdaniem bukmacherów - kurs na spadek zespołu z Mielca to według BetX 16.50. O firmie bukmacherskiej BetX, będącej sponsorem Podbeskidzia, możesz przeczytać tutaj: https://www.legalni-bukmacherzy-online.pl/betx/.

Jednak dopóki nie zakończą się mecze ostatniej kolejki sezonu warto snuć wizję o utrzymaniu Podbeskidzia. Wśród osób wierzących w to, że Podbeskidzie Bielsko-Biała może pozostać w Ekstraklasie jest trener Górali, Robert Kasperczyk. Jeśli ktoś ma typować u bukmacherów utrzymanie Podbeskidzia, to właśnie ludzie mający taką wiarę w utrzymanie jak trener zespołu z Bielska-Białej. Jednak Kasperczyk zdaje sobie także sprawę z klasy rywala. To Legia Warszawa jest faworytem, co oddają wyraźnie przedmeczowe kursy bukmacherów.
Bukmacher BetX przygotował ofertę zdarzeń na mecz przy Łazienkowskiej w Warszawie. Wygrana Legii Warszawa to kurs 1.55, kurs na remis wynosi 4.75, a na wygraną Podbeskidzia 6.30. Mistrz Polski jednak dwa ostatnie mecze remisował, co można tłumaczyć delikatnym rozluźnieniem w obliczu zapewnienia sobie tytułu. Jednak podział punktów nic Podbeskidziu nie da. Bielszczanie muszą zgarnąć komplet punktów, by przedłużyć swoje szanse na utrzymanie w Ekstraklasie.

Gdzie poza rozluźnieniem Legii szukać szans dla Podbeskidzia Bielsko-Biała? Choćby w nie tak odległej przeszłości. Podbeskidzie w końcu potrafiło już ograć Legię w tym sezonie. I choć wtedy grało u siebie, to również w oczach bukmacherów nie było faworytem meczu. Ograć dwa razy Legię Warszawa w jednym sezonie? To zadanie niezwykle trudne, ale nie niemożliwe.

Ostatnie dwie wygrane zespołu Podbeskidzia w lidze przyszły, gdy Górale zachowali czyste konto. Właśnie szczelna defensywa może być kluczem do sukcesu w stolicy. Z tym, że Legia także potrafi grać w obronie. Minione sześć spotkań Wojskowi kończyli na „zero z tyłu”. Kto ma zatem większe szanse na czyste konto w meczu Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała? Tu znów nie ma zaskoczenia w kursach bukmacherskich. Brak straconej bramki w przypadku Legii bukmacher BetX wycenił na 2.35, a w przypadku Podbeskidzia na 6.80. Warto tu jednak zauważyć, że bukmacherzy wcale nie są pewni kontynuowania serii „na zero” przez Legię. To promyk nadziei dla Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Nie ma co się oszukiwać. Wygrana w Warszawie będzie niespodzianką. Mecz na pewno będzie trudny, a bukmacher BetX nie bez przyczyny w roli mocnego faworyta widzi Legię. Jednak Podbeskidzie - co kolejny raz warto podkreślić - musi być zdeterminowane do walki.

Wreszcie trzeba pamiętać, że sam sukces Podbeskidzia nie wystarczy. Nerwowo będzie trzeba spoglądać w kierunku Wrocławia. Śląsk jest faworytem bukmacherów w meczu ze Stalą Mielec (kurs BetX na wygraną Śląska to 2.60, a na wygraną Stali 2.95) i nadal ma o co grać. Potencjalnie Śląsk Wrocław może bowiem jeszcze wejść do europejskich pucharów. Oczy fanów Górali w niedzielę będą zatem zwrócone na Warszawę, ale zerkać będą też na Dolny Śląsk.

Firma bukmacherska BetX w dniu 28 listopada 2018 r. otrzymała zezwolenie na oferowanie zakładów wzajemnych na terytorium Polski. Numer zezwolenia: PS4.6831.30.2017. Oznacza to, że BetX to legalny bukmacher w Polsce. Pamiętaj, że grając u nielegalnych bukmacherów narażasz się na poważne konsekwencje prawne. Hazard może uzależnić. Hazard przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 18 lat.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.