bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 maja 2021
  • wyświetleń: 2331

Przez złamanie pantografu kursowała komunikacja zastępcza

Do uszkodzenia pantografu przez lokomotywę pociągu towarowego doszło w poniedziałek, 10 maja około godziny 3.00 na stacji Czechowice-Dziedzice. W związku z tym osoby podróżujące pociągami Kolei Śląskich oraz PKP Intercity musiały liczyć się z utrudnieniami.

Reklama

pociąg, Koleje Śląskie, KŚ
Przez złamanie pantografu kursowała komunikacja zastępcza · fot. Koleje Śląskie


Jak poinformowała nasz portal Katarzyna Głowacka z biura prasowego PKP PLK, do godziny 11.20 na liniach S61 oraz S5 - na odcinku Pszczyna - Czechowice-Dziedzice Południowe - kursowała zastępcza komunikacja autobusowa. Jak dodała przedstawicielka PKP PLK, usterka została usunięta około godziny 11.30.

W związku z usterką na sieci kolejowej, utrudnienia w kursowaniu pociągów w postaci opóźnień występowały przez cały poniedziałek. Bieżące informacje o opóźnieniach można znaleźć na stronach internetowych Kolei Śląskich, w zakładce "Informacje o utrudnieniach" oraz na Portalu Pasażera.

mp / bielsko.info

źródło: Koleje Śląskie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.