bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 27 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 961

Wyroby tradycyjne i lokale smaki podbeskidzia - regionalne smaki, które kochamy

Materiał partnera:

Tradycja ciągle odgrywa ważną rolę dla Polaków. Wiedząc o tym Hańderek wprowadzając nowości, kultywuje popularne znane od lat i przekazywane przez pokolenia metody wędzenia i przyrządzania wędlin. Na rynku pojawiło się kilka nowych pozycji o których warto wspomnieć.

Wyroby tradycyjne i lokale smaki podbeskidzia - regionalne smaki, które kochamy


Podbeskidzie - natura, zieleń i najlepsze wędlinyJeśli mieszkacie w okolicach wsi Buczkowice, to wiecie, że rejon ten jest idealną wizytówką firmy promującej naturalną żywność i hołdującej tradycji. Lasy, pola i łąki w które obfituje Podbeskidzie świetnie pasują do ich wizji. Jeżeli nigdy tutaj nie byliście, polecamy wybrać się na wycieczkę krajoznawczą. Gwarantujemy, że widoki, które ujrzycie, na długo zapadną Wam w pamięci.

Hańderek - kraina wędlin położona u stóp Beskidów


Hańderek - kraina wędlin położona u stóp BeskidówTo właśnie tutaj, u podnóża Beskidów, przez dziesięciolecia udoskonalano receptury tworzone przez wybitnych, lokalnych masarzy. Dzisiaj posiadające tutaj siedzibę przedsiębiorstwo jest znane nie tylko lokalnie, ale także globalnie, a wędliny i mięsa od Hańderka trafiają na tysiące stołów Europejczyków. Firma się rozrosła, przybyło pracowników, opracowano skuteczne rozwiązania logistyczne, nie zmieniło się tylko jedno... Jakość wykonywanych wyrobów.

Wędzonki Premium - prosto z tradycyjnej wędzarniOlchowo-bukowy dym, który okala dochodzące w idealnej temperaturze wędliny jest rozpoznawalny przez wszystkich fanów wędzonek. Aromat przenika na wskroś mięso, dzięki długiemu czasowi wędzenia. Wędzonki Premium zawierają teraz jeszcze więcej mięsa w mięsie, cechują się zastosowaniem naturalnych przypraw ziołowych, w których to nie sól pełni główną rolę. Ta linia produktów to też wyjątkowo bogaty asortyment, który zaspokoi potrzeby każdego łasucha.

Hańderek - kraina wędlin położona u stóp Beskidów


Dla każdego coś miłego - kiełbasy, wędliny i...Nadchodzi czas mięs i wędlin premium - najlepsze wędliny z Podbeskidzia należą niewątpliwie do Hańderka. Ale podbeskidzkie Zakłady Mięsne to nie tylko wędzonki. W asortymencie znajdziemy również wędliny gotowane i pieczone, a także bogactwo kiełbas, zarówno surowych, jak i parzonych. Producent dostarcza też mięsa surowe, które dostępne są w lokalnych sklepach. Spróbowaliśmy część przysmaków i z czystym sumieniem polecamy.