
Wiadomości
- 27 kwietnia 2021
- wyświetleń: 2497
[FOTO] Ruszyło kompleksowe porządkowanie przystanków MZK
Poprawa warunków atmosferycznych w minionych dniach pozwoliła na rozpoczęcie akcji kompleksowego mycia i sprzątania przystanków autobusowych w Bielsku-Białej. Pierwszy etap prac jest prowadzony na głównych ciągach komunikacyjnych, a więc na najbardziej uczęszczanych przez pasażerów przystankach autobusowych.
- Prowadzone prace polegają na dokładnym wyczyszczeniu na mokro szyb, siedzisk, oparć, gablot rozkładowych i reklamowych, słupków wsporczych, zadaszenia wiaty oraz tablic z nazwą przystanku i numerami linii. Ponadto usuwane są pseudograffiti, nielegalne ogłoszenia i naklejki. Prace porządkowe obejmują nie tylko same wiaty przystankowe ale także obszar peronu przystankowego, z którego usuwana jest zalegająca trawa - poinformował Wydział Komunikacji bielskiego Urzędu Miejskiego.
ZOBACZ TAKŻE

[FOTO] Miejski Zarząd Dróg zakończył prace na Górskiej: nowe przystanki oddane do użytku

[FOTO] Przystanki autobusowe nie muszą być nudne. Przystanek: Sztuka w Bielsku-Białej

Mieszkańcy domagają się zatoki autobusowej - miasto odmawia

JutroUtrudnienia w ruchu w Boże Ciało. Procesje w parafiach Bielska-Białej

[WIDEO, FOTO] Budowa jednego z odcinków S-1 na ostatniej prostej. Jaki jest postęp robót?

Bezpieczniej przy S-1 w Bielsku-Białej - ruszają prace nad usunięciem osuwisk
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.