REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 20 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 3327

Poseł Mirosław Suchoń dołącza do Polska 2050, klubu Szymona Hołowni

Dotychczasowy poseł Nowoczesnej Mirosław Suchoń z Bielska-Białej dołączył dziś do klubu Polska 2050. Informację przekazano podczas konferencji prasowej w Sejmie.

Poseł Mirosław Suchoń dołącza do Polska 2050, klubu Szymona Hołowni
Poseł Mirosław Suchoń dołącza do Polska 2050, klubu Szymona Hołowni · fot. Twitter / Michał Kobosko


- Nasza partia rozwija się we wszystkich województwach. Dzisiaj chcę przedstawić nowych działaczy, to z nimi na pokładzie chcemy zrealizować nasze cele, pokazać, że nowa jakość jest możliwa - mówił Szymon Hołownia, lider Ruchu Polska 2050 podczas konferencji prasowej w Sejmie.

Pierwszy z nich to Mirosław Suchoń, poseł z Bielska-Białej, specjalista od spraw infrastrukturalnych. W Ruchu Polska 2050 zajmie się transportem.

Loading...


- To wielki zaszczyt dołączyć do Ruchu Polska 2050, ale i wielkie zobowiązanie. Przed nami niezwykle ważne zadania. Nasze decyzje będą bardzo ważne dla przyszłych pokoleń. To jeden z powodów, dla którego przystępuje do Polski 2050. W centrum parlamentaryzmu powinny być sprawy obywateli, ich troski i problemy, a na nie politycy. Jestem pewien, że ruch Szymona Hołowni będzie kształtował Polskę przez kolejne lata, a ja chcę w tym procesie uczestniczyć - powiedział poseł Mirosław Suchoń.

mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.