Wiadomości

  • 15 kwietnia 2021
  • 19 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 6099

[WIDEO] Hiphopowy utwór ma zachęcić bielszczan do zbiórki nakrętek

W Bielsku-Białej powstał hip-hopowy utwór promujący ideę zbierania plastikowych nakrętek. - Zachęcam wszystkich do pomagania, trzeba tylko mieć chęć do odkręcania - śpiewa w niej bielszczanin Patryk Świerkot.Piosenkę zaśpiewał i wziął udział w teledysku Patryk Świerkot, tekst napisał Łukasz Szymalski, a muzykę Jasper Truong Van. Produkcją muzyki i filmu zajęło się NOWE Studio, a Wojtek Żółty nagraniem wokalu i miksem.

Utwór promuje ustawionego ostatnio na osiedlu Słonecznym u zbiegu ulic Mieczysława Michałowicza i Aleksandrowickiej białego malucha z numerem 5 - kolejny taki pojemnik służący do zbiórki plastikowych nakrętek w Bielsku-Białej.

- Pracownicy SUEZ lubią pomagać. Tym razem zaangażowaliśmy się w akcję zbierania nakrętek dla podopiecznych Fundacji Pomaluj Mój Świat na rehabilitacje w komorze hiperbarycznej. Pamiętajcie! Zbierając nakrętki dbacie nie tylko o środowisko, ale również pomagacie innym - możemy przeczytać na profilu firmy ZUEZ Bielsko-Biała na Facebooku.

I to właśnie SUEZ Bielsko-Biała S.A. jest sponsorem wszystkich maluchów - pojemników ustawionych w Bielsku-Białej. Wraz z Fundacją Pomaluj Mój Świat opiekuje się maluchem na osiedlu Słonecznym. Firma będzie odbierać nakrętki z pojemnika, szukać rynku zbytu, sprzedawać je i przekazywać pieniądze na konto fundacji na konkretny cel. Ten cel to pokrycie pobytu w komorze hiperbarycznej - jeden maluch to jedna godzina terapii.

Fundacja Pomaluj Mój Świat opiekuje się dziećmi niepełnosprawnymi, bez specjalnego wskazania. Obecnie pod stałą opieką organizacji jest dwadzieścioro ośmioro potrzebujących. Jedną z terapii stosowanych przez fundację jest właśnie leczenie w medycznej komorze hiperbarycznej.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.