REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 13 kwietnia 2021
  • 18 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 27735

Bielszczanin w Polsacie. "Nasz nowy dom" z Przemkiem Oślakiem

Nadchodzący odcinek programu „Nasz nowy dom”, realizowanego przez telewizję Polsat, powinien zainteresować wielu bielszczan. Jako kierownika ekipy budowlanej zobaczymy w nim bowiem Przemka Oślaka, budowlańca z Podbeskidzia. Spotkaliśmy się z Przemkiem, żeby porozmawiać o jego udziale w tym projekcie.Pochodzący z Bielska-Białej Przemysław Oślak jest doświadczonym budowlańcem. Od tego roku dowodzi ekipą budowlaną także na planie popularnego programu telewizyjnego „Nasz nowy dom”. W rozmowie z nami Przemek podkreślił, że idea programu jest mu bardzo bliska, ponieważ zawsze chciał poprzez swoją pracę pomagać osobom w potrzebie.

W pierwszym odcinku z jego udziałem zobaczymy jak wraz z ekipą odmienia życie kilkuosobowej rodziny, mieszkającej w fatalnych warunkach. Z naszego wywiadu dowiecie się natomiast jak prace remontowo-budowalne przebiegały pod okiem kamer i czy naprawdę da się diametralnie odnowić dom w kilka dni.

nasz nowy dom
fot. materiały prasowe

ab, Elżbieta Goraus / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.