Wiadomości

  • 6 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 5758

Magda Siedlok pokazała siłę swojego głosu w The Voice Kids

W sobotnim odcinku programu The Voice Kids 12-letnia bielszczanka - Magda Siedlok wraz z Wiktorią i Kasią zaśpiewały w części eliminacyjnej zwanej "Bitwami" bardzo wymagający wokalnie utwór zespołu Bajm - 10 przykazań. Magda nie przeszła dalej, ale miała okazję zaprezentować swoje duże zdolności i z pewnością zostanie zapamiętana przez widzów jako dziewczynka o potężnym, dojrzałym głosie.

Magda Siedlokw the voice kids
Magda Siedlok w The Voice Kids - 03.04.2021 · fot. TVP


- Każda z tych dziewczyn mnie czymś zaskoczyła i nie jestem w stanie ułożyć hierarchii w mojej głowie - skomentował Dawid Kwiatkowski.

- Jestem w szoku, jaki wy macie power w głosie - powiedziała Cleo.

Loading...


Muzyków z Afromental czekała bardzo trudna decyzja. Dziewczyny po początkowych trudnościach ze zgraniem głosów w czasie prób, po występie na scenie zasłużyły w pełni na uznanie jury. Niestety przejść dalej mogła tylko jedna z nich. Do drugiej rundy - sing offów przeszła Wiktoria.

- To wy tworzycie jakość artystyczną w naszej drużynie - powiedział Baron po występie trio z Magdą w składzie.

- Każda z was mogłaby trafić do sing offów i reprezentować bardzo dumnie i mądrze siebie, ale możemy wybrać jedną z was - powiedział Thomson.

- Mamy nadzieję, że w przyszłości będą czekać na was co najmniej tak dobre utwory jak "10 przykazań" i że to będą już utwory wasze, które będziecie wykonywać w swoim autorskim repertuarze - dodał Baron.

Nastoletniej bielszczance gratulujemy pokazania swojego wielkiego talentu na telewizyjnej scenie!

Odcinek z występem Magdy możecie zobaczyć tutaj.

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.