Reklama

Wiadomości

  • 6 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 10305

[FOTO, WIDEO] Kraksa z udziałem karetki pogotowia ratunkowego

Do zdarzenia doszło w świąteczny poniedziałek, 5 kwietnia kilkanaście minut przed godziną 20.00 na skrzyżowaniu Bystrzańskiej z Willową w Bielsku-Białej. Doszło tam do zderzenia karetki pogotowia ratunkowego z samochodem osobowym. Wszystko wyglądało bardzo groźnie.Ambulans poruszał się alarmowo w stronę Szczyrku i przejeżdżał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Samochód osobowy marki Honda wyjeżdżał z ulicy Willowej na zielonym świetle. Doszło do czołowo bocznego zderzenia. Na miejsce skierowano dodatkowy zespół ratownictwa medycznego i pozostałe służby ratunkowe. Na szczęście w tym zdarzeniu ucierpiał tylko sprzęt, który można naprawić lub wymienić. Załoga karetki i jak i pozostali uczestnicy nie odnieśli żadnych poważniejszych obrażeń.

Jak informuje asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej, policjanci ukarali mandatem kierowcę ambulansu. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

Kraksa z udziałem karetki pogotowia ratunkowego - 5.04.2021 · fot. Bielskie Drogi

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj