bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 29 marca 2021
  • wyświetleń: 908

Drewniane domki całoroczne - skąd wynika ich popularność?

Materiał partnera:

Drewniane domki całoroczne zyskują coraz większą popularność. Jednym z czynników, które mają na to wpływ jest ich niska cena oraz krótki czas budowy. Domki z drewna cechuje także unikalny design oraz szerokie możliwości w wyborze określonego modelu budynku. Co jeszcze wpływa na popularność domków z drewna? Na to pytanie odpowiada Przemysław Balcewicz, dyrektor Eko Architektury, czołowego producenta domków z drewna na rynku.

Drewniane domki całoroczne - skąd wynika ich popularność?


Panie Dyrektorze, dlaczego Pana zdaniem domki całoroczne z drewna są coraz bardziej popularne?Na popularność domków z drewna składa się kilka czynników, a jeden z nich szczególnie w ostatnim okresie zyskał duże znaczenie. Mam na myśli oczywiście to, że domki z drewna są ekologiczne. Pod tym pojęciem kryje się znacznie więcej niż budowanie domku z odnawialnego surowca, drewna. Domki budowane przez Eko Architekturę są ekologiczne, ponieważ:

  • umożliwiają one zmniejszenie kosztów energetycznych potrzebnych na ogrzewanie i schładzanie wnętrz,
  • wewnętrzne ściany domku nie potrzebują dodatkowego wykończenia, co pozwala na oszczędzenie surowców i nakładów pracy w tym związanych,
  • firma dba o mniejsze nakłady energetyczne i pracy podczas obróbki drewna,
  • firma używa mniej metalowych elementów mocujących, dzięki czemu energia związana z ich produkcją jest o wiele mniejsza.


Panie Dyrektorze, co jeszcze może wpływać na popularność domków z drewna?Drewniane domki całoroczne: https://domkiekoarchitektura.pl/Produkty/domy-caloroczne-z-izolcja wielu osobom kojarzą się z relaksującym miejscem, w którym można odpocząć. W rzeczywistości, drewniane domki zapewniają prozdrowotne warunki, które są korzystne nie tylko dla komfortu psychicznego, ale także dla zdrowia fizycznego. Żywica, która jest zawarta w drewnie pozytywnie oddziałuje na układ oddechowy oraz na płuca. Znaczenie ma także to, że w domkach z drewna powietrze nie osusza się, nie unosi się kurz i roztocza. Drewno utrzymuje także naturalny bilans wilgoci wewnątrz budynku oraz nie wywołuje alergii. Dzięki tym właściwościom, drewniane domki całoroczne są idealnym miejscem do przebywania dla alergików oraz astmatyków. Co więcej, naturalny kolor drewna uspokaja system nerwowy oraz pozwala wyciszyć myśli.

Panie Dyrektorze, dlaczego warto kupić domek w Eko Architekturze? Czy wasze domki różnią się czymś od tych, oferowanych przez konkurencję?Domki z drewna są coraz bardziej popularne, co sprawia, że wielu potencjalnych klientów zadaje mi takie samo pytanie: "Dlaczego wybrać domek w Pana firmie?". W mojej odpowiedzi na te pytania zawsze wspominam o tym, że nasza firma oferuje klientom najniższą cenę, najwyższej jakości materiały oraz profesjonalną obsługę. Jako jedyni na rynki sprzedajemy okna z szybami zespolonymi, a także osprzęt okien i drzwi najwyższego poziomu. Ponadto, nasze domki różnicuje od konkurencji bogata zawartość zestawu oraz możliwych do wyboru parametrów.

W Eko Architekturze klienci mogą wybrać różną grubość ścian (ściany pojedyncze i dwuścienne) i różny wygląd architektoniczny. Oferujemy dachy dwuspadowe, jednospadowe i czterospadowe oraz szyby dzielone i jednolite. Domek różnicuje także ilość szyb, które będą częścią zestawu. Nasza firma jako czołowy producent drewnianych domków na rynku oferuje również możliwość zmiany planów domków standardowych przez klientów oraz zaprojektowania własnego, wyjątkowego domku. Nasi graficy pomagają narysować projekt domku, a projektanci zaaranżować wnętrza. Naszą firmę cechuje indywidualne podejście do każdego klienta, które ma skutkować wybraniem dla Państwa najkorzystniejszej oferty, z której będą Państwo zadowoleni.

Nasze domki drewniane są również we Francji:
Chalet PRO
187 route de la Féclaz, 73230 ST ALBAN LEYSSE
tel. 04 85 44 00 20
strona: https://chaletpro.fr/Produits/abris-de-jardin-et-pavillons