bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 25 marca 2021
  • wyświetleń: 5051

Policja poszukuje nieletnich sprawców zuchwałej kradzieży

Policjanci poszukują sprawców, którzy w Bielsku-Białej dokonali zuchwałej kradzieży na szkodę 65-latki. Sprawcy, prawdopodobnie nieletni, wyrwali kobiecie torebkę wraz z zawartością. Publikujemy wizerunki, licząc na państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Policja poszukuje nieletnich sprawców zuchwałej kradzieży
Policja poszukuje nieletnich sprawców zuchwałej kradzieży · fot. KMP Bielsko-Biała


Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości wśród nieletnich poszukują dwóch sprawców, najprawdopodobniej nieletnich, którzy w dniu 16 marca 2021 roku około godziny 19.55 w Bielsku-Białej, przy ul. 11 Listopada w rejonie restauracji „Zagros” okradli seniorkę. Sprawcy wyrwali jej torebkę wraz z zawartością; pieniędzy w kwocie 70 złotych, dokumentów oraz okularów korekcyjnych o łącznej wartości kilkuset złotych.

Policja poszukuje nieletnich sprawców zuchwałej kradzieży
Policja poszukuje nieletnich sprawców zuchwałej kradzieży · fot. KMP Bielsko-Biała


Wizerunek sprawców został zarejestrowany przez monitoring bielskiej galerii handlowej, w której znajdowali się przed kradzieżą. Policja opublikowała ich wizerunki, licząc na pomoc w ustaleniu tożsamości.

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców kradzieży, o kontakt z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 857 13 29, 47 857 12 60, na adres poczty elektronicznej: prewencja@bielsko.ka.policja.gov.pl lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.