Wiadomości

  • 22 marca 2021
  • wyświetleń: 2644

Złóż życzenia teatrowi! Akcja Teatru Polskiego i Instytutu Raszewskiego

Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Teatru Teatr Polski zaprasza do wspólnej akcji organizowanej z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego! Życzenia w formie filmów wideo Instytut zmontuje w jedną całość, która zostanie wyemitowana już 27 marca!

Mają to być swobodne, szczere, zabawne lub wzruszające wypowiedzi od tych, którzy do teatru mogliby chodzić codziennie, jak i tych którzy zasiadają na widowni raz na sto lat. Teatr Polski czeka na nagrania od widzów starszych, młodszych i najmłodszych.

Jak to zrobić?  • nagrać telefonem krótki filmik z życzeniami dla teatru: "Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru życzę teatrowi, żeby...(wymień max 3 życzenia);
  • film można nagrać w pionie lub poziomie, w domu lub na zewnątrz,
  • przesłać filmik w wiadomości prywatnej na profilu FB Teatru Polskiego,
  • termin - do 23 marca włącznie.


Co dalej?Bielski teatr przekaże wszystkie filmiki do Instytutu Teatralnego im. Z. Raszewskiego. Instytut zmontuje je w jedną całość, która zostanie wyemitowana w Dniu Teatru, czyli 27 marca.

W wiadomości należy koniecznie podać imię osoby, która składa życzenia

Przesłanie do Teatru Polskiego filmiku z nagraniem życzeń jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne, wielokrotne korzystanie z wizerunku i głosu osoby występującej w filmie oraz z akceptacją oświadczenia zamieszczonego poniżej.

---

Oświadczenie ze zgodą na wykorzystanie wizerunku:

W związku z udziałem w wydarzeniu, wyrażam nieodpłatnie nieodwołalną zgodę na to, aby wizerunek i głos w całości lub w postaci dowolnych fragmentów zostały wykorzystane w przygotowywanych przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie (określany jako “Organizator”) materiałach promocyjnych, edukacyjnych lub reklamowych, jak również w celach archiwalnych.
Nieodpłatne zezwolenie (upoważnienie), o którym mowa powyżej odnosi się do wielokrotnego (nieograniczonego ilościowo, czasowo i terytorialnie) korzystania z wizerunku oraz głosu na wszystkich terytoriach, na których Organizator prowadzi swoją działalność statutową, na wszystkich znanych w dacie niniejszego oświadczenia polach eksploatacji.

ar / bielsko.info

źródło: Teatr Polski w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj