bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 19 marca 2021
  • wyświetleń: 2562

Kolejny oddział "Wojewódzkiego" zamieniony na "covidowy"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Oddział Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej od najbliższej soboty, 20 marca dostosowany zostanie wyłącznie do hospitalizacji chorych na COVID-19. Pacjenci z chorobami laryngologicznymi będą odsyłani do innych placówek.

szpital, choroba, leczenie, koronawirus
Kolejny oddział "Wojewódzkiego" zamieniony na "covidowy" · fot. pixabay


Jak informuje Anna Szafrańska, rzeczniczka prasowa Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, dla pacjentów zakażonych koronawirusem, uruchomionych zostanie na oddziale laryngologii 20 łóżek. Taka jest decyzja wojewody śląskiego.

Szpital Wojewódzki od 20 marca będzie dysponował w sumie 125 łóżkami dla chorych na COVID-19. - W tym na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego jest 13 miejsc dla pacjentów, którzy ciężko przechodzą COVID-19 i wymagają respiratoterapii. Wzrost zakażeń sprawił, że oddział cały czas ma 100 procentowe obłożenie - podsumowuje przedstawicielka bielskiej placówki.

mp / bielsko.info, źródło: Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj