Wiadomości

  • 22 marca 2021
  • wyświetleń: 3487

[ZDJĘCIA] Co słychać w pracowniach Teatru Polskiego?

Teatr Polski zamknięty dla publiczności, ale w pracowniach trwają intensywne przygotowania do nowych spektakli! Zapraszamy do podglądnięcia pracy Renaty Kudzi i Jerzego Goleni w pracowni plastycznej oraz Zbigniewa Kajzera i Anny Wajdy w pracowni krawieckiej - wszystko dzięki uprzejmości placówki, która udostępniła fotorelację z prac!

Co słychać w pracowniach Teatru Polskiego? - 03.2021 · fot. Mikołaj Marciniak / Teatr Polski


„Na warsztacie” dwa tytuły - „Krum” w reżyserii Małgorzaty Warsickiej i „The Big Bang, czyli Wielki Wybuch” w reżyserii Tomasza Dutkiewicza. Autorem scenografii spektaklu pt. „The Big Bang, czyli Wielki Wybuch” jest Wojciech Stefaniak, a kostiumy do przedstawienia pt. „Krum" zaprojektowała Katarzyna Łozińska.

Praca wre także w innych pracowniach oraz na scenach i w świetlicy teatralnej, gdzie odbywają się próby do obu spektakli. Teatr ma nadzieję, że już wkrótce efekty będą mogli podziwiać widzowie.

ar / bielsko.info

źródło: Teatr Polski w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj