bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 6 września 2012
  • 10 września 2012
  • wyświetleń: 1476

Seminarium nt. rozwoju gminy

Za nami:

Urząd Miejski w Bielsku-Białej wspólnie z Wydawnictwem „Nowa Energia” zapraszają do udziału w III seminarium „Zrównoważony rozwój gminy: Energia elektryczna - Ciepło - Efektywność energetyczna- Odpady - Woda i ścieki - Transport ekologiczny”.

III seminarium „Zrównoważony rozwój gminy”
III seminarium „Zrównoważony rozwój gminy”


Seminarium połączone z Wyjazdem Studyjnym odbędzie się w dniach 10-11 września w Bielsku-Białej (Bielskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego, ul. Piastowska 21).

Jego celem jest przekazanie praktycznej wiedzy i pokazanie doświadczeń samorządów z zakresu realizacji Pakietu klimatyczno-energetycznego 3×20 w obszarze: efektywności energetycznej (zmniejszenie zużycia energii elektrycznej i cieplnej), Odnawialnych Źródeł Energii, redukcji emisji gazów cieplarnianych (np. ograniczenie niskiej emisji). Istotnym aspektem spotkania będzie promocja najnowszych rozwiązań i technologii energooszczędnych, które wykorzystać mogą samorządy.

Seminarium skierowane jest do przedstawicieli gmin, samorządów wojewódzkich i powiatowych, inwestorów, przedsiębiorstw komunalnych, energetycznych i ciepłowniczych, stowarzyszeń, instytucji i organizacji działających na rzecz realizacji Pakietu 3×20, uczelni i firm konsultingowych, a także dostawców technologii energetyczno-ekologicznych. Istotnym elementem Seminarium stanowi Wyjazd Studyjny, którego celem jest zaprezentowanie samorządom efektów spektakularnej kampanii społecznej ENGAGE oraz praktycznego wykorzystania lokalnych zasobów energetycznych.

new / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.