bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 20 marca 2021
  • wyświetleń: 2151

Za długoletnie pożycie małżeńskie otrzymali medale od Prezydenta RP

Kolejne pary małżeńskie świętujące jubileusze wspólnego pożycia odebrały w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej gratulacje, życzenia oraz Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznane przez Prezydenta RP.

Urząd Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej
Urząd Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej · fot. UM Bielsko-Biała


4 marca życzenia i medale z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego otrzymali Grażyna i Ludwik Dadokowie. 60. rocznicę wspólnego życia tego dnia obchodzili Emilia i Józef Goldowie, Jadwiga i Kazimierz Majowie, Maria i Zbigniew Molowie, Maria i Józef Nowakowie, Alfreda i Zbigniew Paplowie, Krystyna i Stanisław Podgórcowie, Weronika i Czesław Wrzołowie.

Pandemiczne okoliczności sprawiły, że świętowanie jubileuszy małżeńskich w bielskim USC musiało zmienić formułę. Ze względu na pandemię okres oczekiwania na przyznanie medali znacznie się wydłużył, nie ma już uroczystego spotkania, tylko poszczególne pary o umówionej godzinie odbierają swoje medale - wszystko to w trosce o zdrowie jubilatów.

Urząd Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej przypomina, że pary zamieszkałe na terenie Bielska-Białej i obchodzące 50. rocznicę ślubu w pierwszym półroczu 2021 roku mogą zgłaszać ten fakt do USC. Jubileusz można zgłosić osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 33 4701213 i 33 4701211. Zgłoszenie jubileuszu umożliwi wszczęcie procedury zmierzającej do nadania Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.