bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 17 marca 2021
  • 22 marca 2021
  • wyświetleń: 19934

Sprawcy pobicia bielszczanina przy Wałowej odnalezieni

Policjanci ujęli 16-latka podejrzewanego o pobicie mężczyzny w Bielsku-Białej przy ulicy Wałowej, do którego doszło końcem lutego. Jak podkreślają przedstawiciele KMP w Bielsku-Białej, zatrzymanie sprawcy było możliwe dzięki odnalezieniu świadków zdarzenia po publikacji informacji w mediach.

Hybrydowy radiowóz trafi do KMP w Bielsku-Białej - 8.12.2020
Sprawcy pobicia bielszczanina przy Wałowej odnalezieni · fot. KWP Katowice


Do pobicia doszło w dniu 26 lutego 2021 roku około godziny 22.05 w Bielsku-Białej na ulicy Wałowej. Dwaj nieustaleniu wówczas sprawcy pobili 20-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który doznał poważnych obrażeń ciała. Sprawą zajęli się śledczy z Komisariatu III w Bielsku-Białej. Przestępstwo zostało zarejestrowane przez monitoring, a stróże prawa zdecydowali się opublikować wizerunek poszukiwanych osób.

- Dzięki zaangażowaniu mediów w rozpowszechnienie wizerunku do śledczych z trzeciego komisariatu wpłynęło wiele wartościowych informacji dotyczących tożsamości sprawców pobicia. W sobotę wieczorem policyjni wywiadowcy ujęli pierwszego z poszukiwanych sprawców, 16-letniego mieszkańca Bielska-Białej podejrzewanego o udział w tym pobiciu. Nastolatek usłyszał zarzut popełnienia czynu karalnego, za który sąd rodzinny może postanowić o umieszczeniu chłopaka w zakładzie poprawczym - podkreśla asp. szt. Roman Szybiak, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.