bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 12 marca 2021
  • wyświetleń: 589

Inoxtom wprowadza rewolucję na rynku balustrad ze stali nierdzewnej

Materiał partnera:

Pandemia dała się we znaki chyba każdemu. Część osób odczuło ją fizycznie przechodząc chorobę, część odczuła ją gospodarczo tracąc pracę lub zwalniając ze swym biznesem. Jest jeszcze grupa ludzi, która ma jej po prostu dość i obostrzeń z nią związanych. Pandemia zmusza przedsiębiorców do wynajdowania nowych dróg, które mogłyby utrzymać ich biznes dalej na fali. Jedną z firm, która boryka się z negatywnymi skutkami pandemii jest firma Inoxtom. Jej oferta jest idealnie wpasowana w dzisiejsze czasy i może być przykładem dla innych jak należy dostosowywać się do bieżących warunków.

Inoxtom wprowadza rewolucję na rynku balustrad ze stali nierdzewnej


Balustrady systemowe ze stali nierdzewnejNajpierw za nim przejdę do meritum tego artykułu, powinienem wprowadzić mojego czytelnika w świat balustrad ze stali nierdzewnej. Te można byłoby podzielić na kilka grup, w przypadku omawianej oferty Inoxtom interesuje nas jedna - balustrady systemowe ze stali nierdzewnej. Polegają produkcji stałych elementów balustrad jak słupki, tralki, mocowania o tych samych parametrach oraz tej samej stylistyce. Identyczną sytuację mamy w przypadku mebli systemowych. Balustrady systemowe [link] są znacznie prostsze, w montażu, a sam montaż przebiega znacznie szybciej. Produkcja balustrad systemowych jest w pełni zautomatyzowana i przeznaczona na masową sprzedaż, dzięki czemu końcowy produkt jest znacznie tańszy zachowując w pełni słynną jakość balustrad nierdzewnych.

Balustrady systemowe do samodzielnego montażuI w tej części zbliżamy się do meritum. Firma Inoxtom jak wiele innych firm z branży budowlanej na zachodzie Polski zmaga się ze skutkami ubocznymi pandemii koronawirusa, a chodzi o obostrzenia i to nie w Polsce, a w Niemczech. Firmy budowlane zlokalizowane w zachodniej części naszego kraju posiadają dużą część klientów za granicą polsko-niemiecką. Lockdown gospodarki niemieckiej spowodował ostry spadek zamówień.

Zamknięcie granic spowodowało, że trzeba było wynaleźć nowe drogi realizacji usług związanych z balustradami ze stali nierdzewnej. I tu z pomocą przyszły systemy balustrad ze stali nierdzewnej. Kilka zdjęć od klienta, pomiary, szybka weryfikacja i już można przygotować zestaw idealnie dopasowanej balustrady ze stali nierdzewnej do samodzielnego złożenia. W przypadku mebli nauczyliśmy się że to standard, czemu w przypadku innych elementów w domu nie spróbować. W Ameryce w latach 60 sprzedawano domy do samodzielnego montażu. Złożenie balustrady jest znacznie prostsze od złożenia domu jednorodzinnego i tylko nie co trudniejsze niż złożenie mebli.

Pomysł jest idealnym rozwiązaniem na ciężkie czasy ponieważ tak jak polskim firmom przy granicy brakuje odbiorców na swe usługi tak sąsiadom brakuje wykonawców pewnych usług. Wysyłanie gotowej, balustrady stworzonej na wymiar pocztą to zupełna nowość i przykład innowacyjności biznesowej. Pandemia na pewno narobiła wiele szkód na świecie ale też z drugie strony zmusza nas do wielu przemyśleń, zmian i innowacyjności.

Jeżeli znacie inne przykłady dostosowywania się firm do nowych realiów, zamieście je w komentarzach może wspólnie zainspirujemy innych, tym samym pomagając naszej wspólnej gospodarce.

Autor: MS