bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 12 marca 2021
  • wyświetleń: 587

Jak ograć bukmachera - najlepsze sposoby

Materiał partnera:

Naturalnie nie ma uniwersalnego sposobu na to, aby ograć bukmachera, jednakże są metody na to, aby sprawić, że wygrana będzie bardziej prawdopodobna. Dlatego też dziś przedstawimy ci najlepsze sposoby na to, abyś mógł wygrywać z bukmacherem na zakładach!

Jak ograć bukmachera - najlepsze sposoby


Krok 1 - PlanAby wygrywać, musisz opracować odpowiednią strategię gry. Chodzi nam głównie o zakres dyscyplin, które chcesz obstawiać. To samo tyczy się ligi, konkretnych wydarzeń itd. Każdy gracz musi znaleźć swój własny, kreatywny sposób, aby stworzyć swój sposób na wygraną. Kiedy rozpocznie się sezon Twojej ulubionej gry, poświęć chwilę, aby dokładnie przemyśleć punkty, na których będziesz się skupiać. Jaka liga Cię najbardziej interesuje i jaka jest sytuacja. Ustalenie metody obstawiania i planu jest niezbędne do osiągnięcia pozytywnych wyników w zakładach sportowych.

Zalecamy rozsądne korzystanie z usług zakładów sportowych, zwłaszcza na początku. Początkujący często czytają wiele poradników bukmacherskich. Pamiętaj jednak, że nawet najlepszy poradnik po zakładach nie zastąpi praktyki i własnego doświadczenia. Dlatego też obstawiać zacznij od małej kwoty i zobacz, czy przede wszystkim zakłady są dla ciebie.

Jeśli nie wiesz, jaki sport obstawiaćBardzo wiele początkujących graczy zaczyna od typowaniu zakładów na piłkę nożną. Głównym powodem dla którego obstawianie tego sportu jest tak popularne jest to, że jest to najpopularniejszy sport nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Istnieje wiele opcji zakładów, ale w praktyce najważniejszą rzeczą przy obstawianiu piłki nożnej jest aktualna forma drużyny i miejsce spotkania. Liga w danym meczu jest również ważna, ponieważ wszystkie rządzą się swoimi prawami.

Przed postawieniem zakładu warto sprawdzić osiągnięcia drużyny w ostatnich 5 meczach u siebie i ich status jako drużyny. Brak jednego lub kilku czołowych zawodników może mieć ogromny wpływ na ostateczny wynik meczu. Ważna jest nawet pogoda - bo przypadkowo zawodnicy z Rosji w lidze światowej bardzo kiepsko sobie poradzą w klimacie Hiszpanii. Bardzo popularne są również mecze piłki nożnej na żywo. Nie zalecamy jednak ich początkującym, ponieważ sytuacja może się zmienić w ciągu kilku minut, co zwykle oznacza, że wygranie zakładu może być naprawdę ciężkie.

Płatne typy bukmacherskieWielu graczy na samym początku chce sobie ułatwić wygrywanie zakładów poprzez typowanie wyników ustawionych przez ,,bardziej doświadczonych” typerów - czyli łopatologicznie rzecz biorąc - korzysta z płatnych typów bukmacherskich. Mimo wszystko to nie jest dobry sposób na wygraną, z racji tego że przecież nikt nie da ci gwarancji na to, że uda ci się wygrać.

Mimo wszystko jest sposób na to, żeby wykorzystać typy dla swojej przewagi. Naturalnie nie mówimy tutaj o płatnych typach bukmacherskich, tylko o tych darmowych. Polega to mniej więcej na tym, że wykorzystujemy takie typy bukmacherskie do porównania wyniku z naszą analizą bukmacherską.

Promocje bukmacherskieBukmacherzy oferują wiele bonusów na start, ale są one trudne do wypłacenia i nikt Ci o tym nie powie. Dlatego przed zarejestrowaniem się i skorzystaniem z danego bonusu warto sprawdzić, czy da się go obrócić - co to oznacza? To bardzo proste, musisz spełnić warunki promocji, które zazwyczaj nie są najłatwiejsze, aby twoje środki trafiły z konta promocyjnego na twoje konto główne. Dlatego przed rejestracją warto zapoznać się z regulaminem. To normalna praktyka wielu bukmacherów oferowanie hojnych bonusów na początku, ale faktem jest, że trudno je obrócić, a tego, że już ciężko je wypłacić nie znajdziesz, bo przecież bukmacher chce zarabiać, w końcu u bukmachera nie ma nigdy nic za darmo.

Ustal odpowiedni budżetNa zakłady najlepiej jest przeznaczyć niewielką część swojej pensji. W przeciwnym razie możesz zbankrutować. Jeśli jednak uważasz, że nie możesz się temu oprzeć, to najlepiej zacząć korzystać z aplikacji od bukmacherów. Większość aplikacji ma specjalne wbudowane ograniczenia, które uniemożliwiają obstawianie większej liczby zakładów, jeśli przekroczysz wcześniej ustaloną przez siebie kwotę.

Na czym polega analiza bukmacherska?To proste, polega mniej więcej na tym, że musisz przeanalizować wszystkie, nawet najmniejsze szczegóły danego spotkania. Przykładowo chcesz obstawić mecz piłki nożnej w trzeciej lidze. Musisz sprawdzić, czy wybrana przez ciebie drużyna grała już z drużyną przeciwną, jej ostatnią formę, oraz idealnie przejrzeć powtórki ostatnich meczów. Następnie musisz sprawdzić, jakie kursy dają bukmacherzy, oraz przede wszystkim, czy obstawienie tego zakładu ci się opłaci. Później warto sprawdzić, czy bukmacherzy nie oferują jakichś bonusów na dane wydarzenie, nie mówiąc już o tym, czy w ogóle szansa na wygraną jest całkiem wysoka, czy też nie. Oczywiście to co powyżej opisaliśmy, jest tylko skrótem. Wydaje się, że to sporo, ale z czasem na pewno nauczysz się, jak tworzyć analizy bukmacherskie.