Wiadomości

  • 3 września 2012
  • 8 września 2012
  • wyświetleń: 10070

Trwa rozbudowa Gemini Park

Trwa rozbudowa Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park. Prace potrwają około 14 miesięcy - uroczyste otwarcie rozbudowanego Centrum planowane jest na koniec 2013 roku.

gemini park, rozbudowa
Zakończenie prac rozbudowy, planowane jest na koniec 2013 roku


Obecnie Gemini Park to ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych mieszczących się na 27,5 tys. m². Po rozbudowie obiekt będzie dysponował jedną z największych powierzchni handlowych w regionie - 43,5 tys. m².

Grono najemców poszerzy się o kolejne 70 sklepów. W nowej części Centrum, stanowiącej całość z dotychczasowym budynkiem, powstaną nowe salony znanych marek modowych, w tym również tych nieobecnych dotąd w Bielsku-Białej, sklepy z branż RTV i AGD, multimedia.

Na nowej powierzchni zostaną zaaranżowane nowe kawiarnie i restauracje, punkty usługowe, strefy rozrywki i rekreacji, zdrowia i urody.

- Rozpoczęliśmy pierwszy etap rozbudowy, w trakcie którego prowadzone są prace przygotowawcze w zakresie logistycznym i technicznym. Pracujemy obecnie przy przebudowie jednego z wjazdów do galerii i wejścia do centrum handlowego, trwają także roboty przy reorganizacji ruchu oraz dobudowaniu dodatkowych miejsc parkingowych. Staramy się, aby pomimo rozbudowy odwiedzający nas klienci mogli spokojnie i komfortowo robić swoje zakupy - mówi Anna Waluś, dyrektor Gemini Park.

Zdjęcia z trwającej Rozbudowy Gemini Park:

Rozbudowa Gemini Park · fot. Gemini Park

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj