bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 marca 2021
  • 10 marca 2021
  • wyświetleń: 15735

30-metrowe koło widokowe stanie na placu Wojska Polskiego!

Szykuje się nie lada atrakcja. Na ponad miesiąc na placu Wojska Polskiego stanie trzydziestometrowej wysokości koło widokowe, z którego bielszczanie i turyści będą mogli podziwiać widok na miasto i okolicę. Koło widokowe ma być jedną z atrakcji szykowanych na obchody 70-lecia połączenia Bielska i Białej!

Koło widokowe, robland
Takie 30-metrowe koło widokowe firmy Robland stanie na placu Wojska Polskiego · fot. materiały prasowe


- Koło wyposażone będzie w 21 gondol, a każda pomieści 6-ciu pasażerów. Zaproponowana konstrukcja to urządzenie mobilne. Czas jego montażu wynosi około 16 godzin. Pierwsi pasażerowie będą mogli skorzystać z atrakcji już 5 maja. Ostatni kurs zaplanowano zaś na 8 czerwca. Później rozpocznie się planowana przez miasto przebudowa placu Wojska Polskiego. Koło widokowe ma być jedną z atrakcji szykowanych na obchody 70-lecia połączenia Bielska i Białej w jeden organizm miejski - informuje Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej.

mp / bielsko.info
źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.