bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 sierpnia 2012
  • 2 września 2012
  • wyświetleń: 2079

Zabiorą odpady wielkogabarytowe

Za nami:

We wrześniu gmina Bielsko-Biała przeprowadzi akcję zbierania odpadów wielkogabarytowych. Pierwszą zbiórkę zaplanowano w poniedziałek 3 września. Odpady będą odbierane już od godz. 6.00.

Mieszkańcy w zabudowie wielorodzinnej, odpady przeznaczone do wywozu powinni umieścić obok altan śmieciowych, a w zabudowie jednorodzinnej wzdłuż drogi głównej (na zewnątrz ogrodzenia).

Odpady wielkogabarytowe to wszystkie odpady komunalne, które ze względu na swoje wymiary nie mieszczą się w standardowych urządzeniach do gromadzenia odpadów komunalnych niesegregowanych. Są to przede wszystkim elementy wyposażenia mieszkań tj. stare meble, dywany, wykładziny, sprzęt RTV i AGD. Nie będą odbierane odpady niebezpieczne, zmieszane odpady komunalne, opony oraz odpady budowlane.

-------------

Zbiórka 03.09.2012, spis ulic:

AGRESTOWA, ALTANOWA, ANDRYCHOWSKA, ANTENOWA, BABIOGÓRSKA, BARWNA, BEGONII, BUNSCHA ADAMA, CIESZYŃSKA - od Hulanki do RONDA NIEMENA, CISOWA, GAJOWA, GOLESZOWSKA, HIACYNTÓW, JEDNOŚCI, JODŁOWA, KARPACKA (OD KOCHANOWSKIEGO DO NIWNEJ), KLONOWA, KRZEMIENNA, LOTNICZA, MAKSYMILIANA KOLBEGO, św., MALWOWA, MIRECKIEGO JÓZEFA, MODRZEWIOWA, OLSZOWA, ORZESZKOWEJ ELIZY , OSTERWY JULIUSZA, POZIOMKOWA, RAJSKA, SKOCZOWSKA, SOSNOWA, STERNICZA, SUSKA, SZAROTKI, WADOWICKA, WAŁACHOWEJ, WRZOSOWA, ZWARDOŃSKA

ups / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.