bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 2384

Problemy mieszkańców Gościnnej

Kończy się przebudowa ulicy Gościnnej w Bielsku-Białej. Droga została poszerzona, wybudowano wzdłuż niej ścieżkę rowerową, powstały zatoczki autobusowe. Im jednak bliżej końca przebudowy, tym więcej problemów mają mieszkający przy niej ludzie.

Ulica Gościnna
Przebudowa ulicy Gościnnej - kadr z materiału telewizji TVS


Od samego początku mieszkańcy tego fragmentu drogi skarżą się na ogromne problemy. W czerwcu na jednej z posesji bez żadnych zapowiedzi pojawiła się ekipa ze specjalistycznym sprzętem i ogołociła z gałęzi dwa drzewa. Teraz ludzie opowiadają, że zniszczone drzewa to był dopiero początek ich problemów.

W trakcie prac ulica została obniżona o dobre dwa metry. Mieszkańcy myśleli, że tymczasowo, nim położony zostanie na niej asfalt. Okazuje się jednak, że taka była koncepcja projektanta. Przy tym odcinku są dwa ronda, chodzi o to, żeby z jednego na drugie była widoczność. Ludzie zapewniają, że nie mają nic przeciwko przebudowie drogi, ale mają dość takiego traktowania, nieinformowania i stawiania ich przed faktami dokonanymi.

--------

Materiał filmowy o problemach mieszkańców ulicy Gościnnej można zobaczyć na stronie stronie TVS.

ups / bielsko.info, źródło: Gazeta Wyborcza

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.