bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 1 marca 2021
  • wyświetleń: 1518

Wygraj kurację z Naturhouse Bielsko-Biała!

Artykuł sponsorowany:

Tegoroczna zima dała nam się dość mocno we znaki, więc nadchodzi czas, aby na wiosnę wraz z ciężkimi ubraniami zrzucić zbędne kilogramy. W tym najlepiej pomogą doświadczeni dietetycy.

Naturhouse


Specjaliści z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Bielsku-Białej od lat pomagają pacjentom w drodze do osiągnięcia upragnionego celu. Świadczy o tym blisko 13 lat doświadczenia w dietetyce i ponad 10 ton zrzuconych przez naszych podopiecznych. Mieścimy się w ścisłym centrum miasta, przy ul. Gazowniczej 1 - w okolicy Galerii Sfera. Prowadzimy kuracje odchudzające, ale także na przytycie, antycellulitowe, wzmacniające odporność, poprawiające pracę wątroby czy obniżające poziom cholesterolu.

Z okazji Dnia Kobiet, w dniach 8-12 marca 2021 Centrum Dietetyczne Naturhouse organizuje tydzień otwarty, podczas którego skorzystać będzie można z bezpłatnych porad u dietetyka. Na takiej konsultacji wykonamy badanie składu ciała, omówimy wyniki oraz przedstawimy na czym polega nasza metoda, co ułatwi Państwu podjęcie decyzji dotyczącej ewentualnego rozpoczęcia współpracy. Natomiast wszystkie osoby, które zdecydują się na podjęcie kuracji, otrzymają na pierwszej wizycie książkę kulinarną gratis!

Naturhouse


Zapisy na bezpłatne konsultacje prowadzimy do 8.03.2021 pod nr telefonu 504-160-442. Przy rejestracji na wizytę prosimy o podanie hasła „Tydzień Kobiet”.

To jednak nie koniec atrakcji. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą jest dwutygodniowa darmowa kuracja w naszym Centrum Dietetycznym. Aby wziąć udział, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: „Który składnik pokarmowy reguluje pracę jelit i pomaga zwalczyć zaparcia?”

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres mailowy bielsko.naturhouse@gmail.com do dnia 14.03.2021. W treści maila, wraz z odpowiedzią, prosimy podać swój nr telefonu, imię oraz napisać krótko, jaką kuracją byliby Państwo zainteresowani (odchudzająca, na przytycie, dotyczącą żywienia w określonej jednostce chorobowej czy polegającą na poznaniu prawidłowych nawyków żywieniowych).

Centrum Dietetyczne Naturhouse wybierze zwycięzcę i skontaktuje się z nim telefonicznie do dnia 19.03.2021r.

Centrum Dietetyczne Naturhouse

Godziny przyjęć:
  • Poniedziałek, Czwartek 11:00 - 19:00
  • Wtorek, Środa, Piątek 7:00 - 15:00