Wiadomości

  • 28 sierpnia 2012
  • 31 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 3738

Latynoska fiesta na Letniej Scenie

Za nami:

W najbliższy piątek, wielki finał tegorocznego cyklu koncertów na Letniej Scenie Sfery. Przed bielską publicznością zaprezentuje się Rei Ceballo & Calle Sol - jedna z najlepszych w Europie orkiestr salsowych. Początek o godzinie 19.00.

sfera


Miłośnicy kubańskiej salsy znają z pewnością nazwisko Reinaldo Antonio Ceballo Hechavarria. Ten pochodzący z Kuby muzyk współpracował z wieloma gwiazdami polskiej sceny (Olga Jackowska, Blue Cafe, Kayah, Maciej Maleńczuk). Jest także liderem Rei Ceballo & Calle Sol - najlepszej w Polsce orkiestry salsowej.

Występ Rei Ceballo & Calle Sol będzie doskonałym zakończeniem pełnych muzycznych wrażeń wakacji w Galerii Sfera. Podczas koncertów grupy królują gorące kubańskie rytmy i żywiołowe tańce. Na czas występu muzyków plac przed Galerią Sfera zamieni się w miejsce beztroskiej zabawy.

- Cykl koncertów "Letnia Scena Sfery" na stałe zagościł w kalendarzu bielskich imprez wakacyjnych. Z wielu stron docierają do nas pozytywne opinie na temat samego pomysłu letnich koncertów. Ceniona jest różnorodności gatunków muzycznych oraz niezwykła atmosfera towarzysząca każdemu koncertowi. Doskonałym dowodem na takie uznanie jest pełna widownia podczas wszystkich koncertów Letniej Sceny Sfery. Już dziś planujemy kolejne muzyczne wakacje. Galeria Sfera stała się miejscem spotkań z kulturą muzyczną - będziemy tę ideę kontynuować - mówi Joanna Bierówka, specjalista ds. marketingu Galerii Sfera.

Wstęp na wszystkie koncerty w ramach Letniej Sceny Sfery jest bezpłatny.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj