bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 6012

Zachęcają do adopcji zwierząt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj

Będą zachęcać do adopcji bezdomnych zwierząt i zbierać dary rzeczowe. W Bielsku-Białej w najbliższy weekend w "Auchan" odbędzie się akcja promująca adopcję bezdomnych kotów i psów.

kot


Bielska fundacja "Zmieńmy los" wykonuje ogromną pracę. Bierze ze schronisk dla bezdomnych zwierząt chore i stare zwierzęta, następnie umieszcza je w tymczasowych domach, w których dochodzą do siebie. Potem szuka zwierzakom domu.

Zwierzęta, które trafiają do adopcji są zawsze wysterylizowane. - Chcemy uświadamiać ludzi, jak jest to ważne. Bez tego problem bezdomnych psów i kotów nigdy nie zniknie - mówi Małgorzata Bulska z fundacji "Zmieńmy los".

Fundację tworzy kilka osób dobrej woli i wolontariusze. Robią to wszystko często za własne pieniądze. Jak drogie jest leczenie pupila, wie każdy właściciel czworonoga... W czasie akcji w "Auchan" będzie można wesprzeć fundację, zostanie przeprowadzona zbiórka środków oraz potrzebnych przedmiotów: koców, kołder, karmy, czy żwirku dla kotów.

Podczas najbliższej akcji w pasażu hipermarketu pojawią się same koty: duże i małe, starsze i młode. Akcja odbędzie się w sobotę i niedzielę w godzinach od 10.00 do 16.00.

new / bielsko.info, źródło: Radio Bielsko

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj