bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 16 lutego 2021
  • wyświetleń: 393

Kuchnia to coś więcej niż gotowanie

Materiał partnera:

Efektowne meble kuchenne, najnowsze rozwiązania w dziedzinie małego i dużego AGD, zaawansowane technologie są ważnymi elementami kuchennego wyposażenia. Wyróżniki współczesnych kuchni to piękna i funkcjonalna aranżacja. Kuchnia to nie tylko miejsce przygotowywania posiłków i ich spożywania. To również miejsce codziennych spotkań i rozmów.

Kuchnia to coś więcej niż gotowanie


Kuchenny designMinimalistyczny design nowoczesnych wnętrz współtworzą meble kuchenne, których fronty wykonane są na wysoki połysk. Bezuchwytowe systemy otwierania szafek, jednolita powierzchnia frontów, ledowe podświetlenie i wkomponowane w całość supernowoczesne urządzenia AGD wyglądają elegancko, schludnie i perfekcyjnie.

W skandynawskim wnętrzu można poczuć moc natury. Meble kuchenne z naturalnego drewna, zioła w doniczkach, wygodne krzesła przy drewnianym stole to kilka przedmiotów, które tworzą przytulny klimat we wnętrzu. Stworzenie odpowiedniej atmosfery w kuchni sprawi, że z chęcią będziemy w niej przebywać.

Kuchnie w stylu retro to z kolei sentymentalna podróż do przeszłości. Klasyczne meble kuchenne, czarno-biała szachownica z podłogowych płytek, stylizowane urządzenia AGD (typu SMEG) i komiksowe postery na ścianach są jej głównymi cechami. Styl retro w kuchni jest propozycją dla odważnych i kochających szaleństwo. Kuchnia urządzona nieco z przymrużeniem oka pozwala zdystansować się od codzienności.

Zapach lawendy z Prowansji można poczuć w kuchniach z frezowanymi, bielonym frontami, elegancko wykończonymi ozdobnymi pilastrami i klasycznie obudowanym okapem. Taka kuchnia kojarzy się z pachnącym ciastem wyciąganym prosto z piekarnika i wazonem kwiatów stojącym na nakrytym serwetą stole. Mimo romantycznego rysu jest bardzo praktyczna.

Meble kuchenne odzwierciedlające charakterProjektując kuchnię na wymiar dostosowaną do potrzeb, stylu życia oraz sposobu gotowania, mamy gwarancję, że będzie ona idealna. Estetyka i wytrzymałość materiałów, funkcjonalne rozwiązania i ulubiony styl wprowadzony do kuchennej przestrzeni sprawi, że to tu przeniesie się centrum domowego życia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy niedzielnymi kucharzami, czy pochłoniętymi pasją eksperymentatorami, gotowanie nigdy nie było tak przyjemne i proste. Przygotowywanie posiłków jest częścią stylu życia, jaki prowadzimy.

Styl kuchni przekłada się na usposobienie domowników. W kuchniach osób ceniących porządek wszystko ma swoje miejsce. W kuchniach, w których rządzi spontaniczność, wiele rzeczy jest “na widoku”. Niezależnie od tego, czy lubisz porządek, czy kontrolowany rozgardiasz, wybierając meble kuchenne, zainspiruj się najnowszymi rozwiązaniami i zaprojektuj wymarzoną kuchnię. Wybierając sprzęty, kieruj się intuicją. Spraw, aby kuchnia była sercem domu, w którym każdy poczuje się dobrze!

Więcej informacji znajdziesz na stronie:

https://luke.pl/kuchnie-na-wymiar-bielsko-biala