bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 lutego 2021
  • 16 lutego 2021
  • wyświetleń: 12061

Zaginęła 41-letnia Ksenia z Kęt. Trwają poszukiwania

Trwają intensywne poszukiwania Kseni Wysogląd - 41-letniej mieszkanki Kęt. Jak wynika z informacji uzyskanych od rodziny, zaginiona kobieta w sobotę, 13 lutego po godzinie 9.00 wyszła ze swojego mieszkania. Do tej pory nie skontaktowała się ze swoją rodziną. Nie jest również znane miejsce jej pobytu.

Zaginęła Ksenia z Kęt
Zaginęła 41-letnia Ksenia z Kęt · fot. KP Kęty


Rysopis zaginionej:Wzrost 167 cm,
Średnia budowa ciała
Włosy koloru blond.
Oczy niebieskie

Ubiór zaginionej:Kurtka czarna typu górskiego.
Czarne getry
Kozaki czarne typu górskiego.

Zaginęła Ksenia z Kęt
Zaginęła 41-letnia Ksenia z Kęt · fot. KP Kęty


W poszukiwaniach przeprowadzonych na terenie Kęt oprócz policjantów wzięli udział strażacy ochotnicy z Kęt w tym Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza wraz ze specjalnymi psami do poszukiwania żywych ludzi.

Organizacja społeczna Gdziekolwiek jesteś informuje, że pani Ksenia cierpi na stany depresyjne i może potrzebować pilnej pomocy. Wychodząc z domu, nie zabrała ze sobą pieniędzy, telefonu ani dokumentów.

Trwają poszukiwania kobiety. Policja apeluje do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu zaginionej o kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Kętach pod numerem telefonu 47 83 26 500 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

ar / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.