bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 14 lutego 2021
  • wyświetleń: 557

Najlepsza firma bukmacherska w Polsce

Materiał partnera:

Wielu graczy zakładów bukmacherskich zdaje sobie sprawę z tego, że istnieje tylko jedna firma bukmacherska, którą można uznać za najlepszą. Dlatego też my dziś opiszemy ci legalnego bukmachera STS - który jest uważany za najlepszego w swojej klasie bukmachera w Polsce!

Najlepsza firma bukmacherska w Polsce


Początki STSOd momentu powstania STS jest legalną firmą zajmującą się grami losowymi na terenie naszego kraju. Firma zadebiutowała na rynku za pośrednictwem sieci bukmacherskiej w 1997 roku i uzyskała zezwolenie Ministerstwa Finansów na wejście na rynek gier online w 2012 roku. Firma bukmacherska STS kwitnie, co świadczy o jej ekspansji na rynki zagraniczne. STS poza Polską prowadzi również działalność w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii i na Łotwie. STS jest także oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Oferta bukmacherska STSW STS możemy znaleźć wiele takich spotkań z największym kursem na rynku. To, co sprawia, że oferty firmy STS są bardzo konkurencyjne, nie mówiąc już o sporej liczbie oferowanych sportów i innych wydarzeń. Usługi świadczone przez STS obejmują, ale nie są ograniczone do ponad 30 różnych sportów. Gracze mogą rówfot 2fotnież stawiać zakłady specjalne - czyli takie głównie związane z polityką.

Fani e-sportu znajdą u STS coś dla siebie, bo bukmacher STS udostępnia też zakłady na e-sporty. Dla tych, którzy nie są zadowoleni z takiej oferty, bukmacher STS przygotował inne rzeczy - mowa o wirtualnych sportach.

Lokale bukmacherskie STSSTS ma aż 440 punktów bukmacherskich. Firma ta nie otwiera więcej takich punktów z racji tego, że po części jest to spowodowane tym, że zgodnie z informacjami dostarczonymi przez STS 80% zakładów zostało już zaakceptowanych przez Internet. Jednak punkty bukmacherskie są nadal bardzo popularne, o czym świadczy wzrost przychodów generowanych przez punkty bukmacherskie o około 10% w samym roku 2020. Ponadto STS oferuje także obstawianie w lokalach samoobsługowych. W lipcu 2019 roku firma wypuściła pierwsze 30 urządzeń.

Portal internetowy bukmachera STSStrona internetowe i aplikacja mobilna STS uważana jest za najlepszą na rynku. Trzeba przyznać, że STS dba o tę część swojego biznesu w sposób szczególny. Strona jest bardzo czytelna i funkcjonalna, a dobór kolorów sprawia, że portal prezentuje się elegancko. Ofertę kursów można łatwo przefiltrować, a gracz może łatwo znaleźć kursy, którymi naprawdę jest zainteresowany. Ponadto gracze mają dostęp do wszystkich swoich statystyk.

Wielu graczy uważa, że portal STS jest bardzo dobrze przygotowany. Dodatkowo STS nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za oglądanie piłki nożnej, tenisa i wielu innych meczów. Należy jednak spełnić kilka warunków. STS wymaga, abyś posiadał środki na swoim koncie bukmacherskim lub postawił zakład na grę, którą chcesz obejrzeć lub postawić w ciągu ostatnich 24 godzin.

Jedną z najważniejszych zalet STS jest to, że posiada bardzo szeroki wachlarz uprawnień do transmitowania konferencji w Internecie w serwisach i aplikacjach mobilnych. U STS miesięcznie odbywa się nawet 5000 transmisji. W ofercie będzie piłka nożna, tenis, hokej, koszykówka i nie tylko. Co najważniejsze STS nie pobiera żadnych opłat za ich oglądanie.

Promocje bukmacherskie od STSNaturalnie STS wcale nie jest również najgorszy, jeśli chodzi o promocje bukmacherskie. Na start STS oferuje zwykle około 29zł freebetu, nie mówiąc już o standardowym podwojeniu kwoty depozytu. Za pomocą kodów promocyjnych (na przykład wpisując kod: betonline) możesz uzyskać jeszcze więcej korzyści z tytułu rejestracji swojego konta. Nie da się ukryć, ale w przypadku STS opinie na temat jego bonusów bukmacherskich zwykle są bardziej przechylne, z racji tego że w STS zwykle jest w średniej, jeśli chodzi o trudność obrócenia bonusów od tego bukmachera.

Betgames STSDodatkowo STS to jedyny bukmacher, który zaoferował swoim graczom ofertę zwaną Betgames STS - polega ona mniej więcej na tym, że możesz obstawiać wyniki rozgrywek karcianych - takich jak poker, wojna czy bakarat. Dla wielu graczy jest to jedyna alternatywa do rozgrywek karcianych oferowanych przez Totalizatora Sportowego, który ma monopol na oferowanie gier karcianych online. Dodatkowo warto jest zaznaczyć to, że rozgrywka toczy się w studio live, z żywym krupierem, oraz kilkoma zawodnikami w studio - zazwyczaj Betgames STS jest dostępne dla graczy przez 24h - 7 dni w tygodniu, jednakże zdarzają się też oczywiste przerwy techniczne. Mimo wszystko wielu uważa, że STS praktycznie w legalny sposób łamie monopol Totalizatora Sportowego, co nie jest małym osiągnięciem.

Czy warto obstawiać u STS?Tak naprawdę zależy to tylko od ciebie. Wielu graczy chwali sobie ofertę STS, więc jeśli nie wierzysz nam - możesz sprawdzić niezależne opinie graczy na dowolnym portalu bukmacherskim, bądź też zapytać o nie na forach bukmacherskich. Jesteśmy jednak przekonani o tym, że większość z nich i tak będzie bardzo pozytywna.