bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 lutego 2021
  • 11 lutego 2021
  • wyświetleń: 4004

Szczytna akcja NaleśnikNarnii z Bielska-Białej dla Psiej Ekipy

Mimo, że obecne czasy dla gastronomii są trudne, to właścicielka bielskiej NaleśnikNarnii postanowiła wspomóc tych najsłabszych, którzy pomocy potrzebują niezależnie od sytuacji związanej z koronawirusem.

Słodkości przygotowane na Tłusty Czwartek
Słodkości przygotowane na Tłusty Czwartek · fot. materiały prasowe


Jak przekazała nam właścicielka NaleśnikNarnii, już od dłuższego czasu szukała dobrego pomysłu na zbiórkę pieniędzy dla Psiej Ekipy i zbliżający się Tłusty Czwartek jest do tego świetnym pretekstem.

- Od prawie dwóch lat serwuję w Bielsku-Białej Naleśniki, Pancakes i Gofry, a z okazji Tłustego Czwartku, czyli najsłodszego ze świąt w całym roku, postanowiłam zrobić coś wyjątkowego dla moich gości. Będę oferowała Pączkejki - czyli połączenie ciasta na Pancakes, słodkiej masy i dodatków charakterystycznych dla pączków. Testy wśród rodziny, znajomych i niektórych gości wyszły znakomicie, więc już nie mogę się doczekać reakcji pozostałych klientów - mówi Honorata Jastrzębska, właścicielka NaleśnikNarnii.

W Tłusty Czwartek NaleśnikNarnia będzie czynna wyjątkowo od 7:00 do 18:00, a cały dochód ze sprzedaży Pączkejków od otwarcia do 10:00 będzie wpłacany bezpośrednio do puszki Psiej Ekipy, która zajmuje się bezdomnymi psiakami i organizuje pracę wolontariuszy w całym regionie. Do puszki będzie można wpłacać datki przez cały dzień, a Pączkejki będą w sprzedaży do zamknięcia.

To nie pierwsza tego typu akcja charytatywna młodej przedsiębiorczyni
To nie pierwsza akcja charytatywna młodej przedsiębiorczyni z Bielska-Białej · fot. materiały prasowe


Fundacja Psia Ekipa - Razem dla Zwierząt działa na terenie Podbeskidzia od września 2017 roku. Działa wielotorowo na rzecz zwierząt. Zyskała duże uznanie wśród mieszkańców Bielska-Białej i okolic.

Ostatnie miesiące pokazały właścicielce NaleśnikNarnii, jak ważna jest pomoc i przekazywanie sobie nawzajem dobra. - Tak jak moi goście wspierają mnie codziennie, zamawiając u mnie dania na wynos, tak i ja chcę pomagać innym. Między innymi stąd też akcja pomocy moim lokalnym dostawcom napojów, współorganizacja pod koniec zeszłego roku akcji Całe Miasto Wspiera Gastro czy teraz działania razem z Psią Ekipą - podkreśla właścicielka lokalu.

Słodkości w NaleśnikNarnii · fot. materiały udostępnione przez lokal


NaleśnikNarnia znajduje się na pl. Żwirki i Wigury 11 w Bielsku-Białej (kamienica przy skrzyżowaniu z ulicą Przekop).

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.