bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 lutego 2021
  • 14 lutego 2021
  • wyświetleń: 3077

Teatr Polski powraca 12 lutego. Premiera "Pół żartem, pół sercem"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Za nami:

Wreszcie doczekaliśmy tej chwili! Teatr Polski zaprasza na lutowe przedstawienia, a wśród nich przedpremierowe pokazy najnowszej komedii „Pół żartem, pół sercem” w reżyserii Witolda Mazurkiewicza. Będzie także spektakl walentynkowy!

Spektakl Pół żartem, pół sercem
Spektakl "Pół żartem, pół sercem" · fot. Joanna Gałuszka/Teatr Polski
\

"Pół żartem, pół sercem" to komedia inspirowana filmowym przebojem lat 50. - „Pół żartem, pół serio” Billy’ego Willdera, w gwiazdorskiej obsadzie, z Marilyn Monroe, Jackiem Lemmonem i Tonym Curtisem.

Bohaterami są dwaj bezrobotni aktorzy, którzy zarabiają na życie chałturzeniem na prowincji, prezentując za marne grosze znudzonej publiczności „Sceny z Szekspira". Jednak pewnego dnia na horyzoncie pojawia się szansa odmiany ciężkiego losu. Kiedy dowiadują się, że sędziwa milionerka poszukuje zaginionych przed wielu laty siostrzenic, aby przekazać im w spadku swoją fortunę, postanawiają wykorzystać swoje aktorskie możliwości. Plan jest prosty, ale jak to w komedii (i w życiu) wszystko zaczyna się komplikować.

Bielscy widzowie mieli już przed laty okazję bawić się na „Pół żartem, pół sercem” w reżyserii Marcina Sławińskiego (premiera w 2003 roku). Ku wielkiej uciesze widowni, w kobiece fatałaszki przebierali się wówczas Grzegorz Sikora i Rafał Sawicki, kreując role aktorów podszywających się za siostrzenice milionerki. Czas na nową wersję teatralno-kinowego przeboju, w nowej obsadzie i reżyserii Witolda Mazurkiewicza.

Bilety są dostępne online oraz w kasie teatru.

Kasa czynna:
  • od poniedziałku do piątku w godzinach: 10.00-14.00 i 15.00-18.00
  • w weekendy (od 13 lutego): na trzy godziny przed spektaklem.


Zasady zwrotu lub wymiany biletów zakupionych na odwołane spektakle - bez zmian. Należy skontaktować się z kasą teatru lub z Biurem Organizacji Widzów, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 16.00.

Repertuar sprawdzimy na stronie teatr.bielsko.pl/repertuar

ar / bielsko.info
źródło: Teatr Polski w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj