Wiadomości

  • 29 stycznia 2021
  • 31 stycznia 2021
  • wyświetleń: 5623

WOŚP: Można wylicytować kolację z prezydentem Klimaszewskim

Wyjątkowy bielski akcent w ramach 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 31 stycznia. Na orkiestrowej aukcji można wylicytować kolację z prezydentem Bielska-Białej Jarosławem Klimaszewskim.

Kolacja z prezydentem Klimaszewskim wśród aukcji WOŚP
WOŚP: Można wylicytować kolację z prezydentem Klimaszewskim · fot. UM Bielsko-Biała


- Prezydent Miasta Bielska-Białej - Jarosław Klimaszewski zaprosi zwycięzcę aukcji na kolację. Będzie można porozmawiać o mieście, życiu, Podbeskidziu i o wszystkim tym, o co zawsze chcieliście zapytać, a nie mieliście okazji. Dokładny czas, miejsce - na terenie Bielska-Białej lub okolic - i menu spotkania ustalone zostanie po zakończonej aukcji tak, aby pasowało obu stronom - czytamy w opisie aukcji.

Pieniądze z aukcji trafią bezpośrednio na konto Fundacji WOŚP. Licytować można do 4 lutego do godziny 22.00.

Aukcję przygotował i wystawił Sztab nr 5512 - Grupa Ratownictwa PCK Bielsko-Biała. Jest ona dostępna tutaj.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz 29. Z powodu pandemii będzie to finał inny niż dotychczasowe. Zebrane pieniądze trafią na zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.